ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.

Таблички

Куди б ви не пішли у великому місті чи навіть у віддаленому селищі, вам на очі попадатимуться найрізноманітніші таблички та інформаційні вказівники. Вони демонструють назви закладів, вказують потрібний напрям чи містять важливу інформацію. Зараз важко уявити комерційні заклади без таких табличок: вони формують імідж компанії, слугують для зв’язку з відвідувачами чи клієнтами, інформують про події та зміни.

Таблички, залежно від свого призначення, різняться за способом виготовлення, матеріалом (пластикові таблички, дерев’яні таблички та ін.) формами, написами, пристосуваннями до розміщення. У нашому інтернет магазині ви можете замовити будь-які інформаційні чи рекламні таблички, іменні значки для офісу, вказівники та ін.

Наша компанія пропонує вам придбати таблиці із каталогу. У нас широкий асортимент і доступні ціни. Найпоширенішими є наступні види виробів:

  • Настільні таблички. Ці таблички пристосовані для розміщення на столі чи інших поверхнях і можуть містити інформацію про резервування столиків, імена та посади працівників офісу тощо.
  • Таблички на двері. Такі вироби вказують потрібний напрям, повідомляють про заборону («не курити», «не турбувати»), інформують про режим роботи (а також «відчинено» чи «зачинено») та ін.
  • Таблички для дверей вбиральні (WC, написи, тематичні зображення).

Якщо жоден виріб із асортименту не підходить для ваших задумів, ви можете замовити таблички за власним макетом, і ми виготовимо таблиці, враховуючі ваші ідеї та побажаннями. При цьому розмір виробу може бути будь-яким: від мініатюрних іменних значків до таблиць розміру А3. Ми виготовляємо вироби із таких матеріалів:

  • Пластикові таблички.
  • Металічні таблички.
  • Дерев’яні таблички.

Написи та зображення наносяться на таблиці з допомогою лазерного гравіювання, шовкотрафаретного друку чи наклейок. Ціна виробів залежить від матеріалу, з якого вони виготовленні, способу нанесення інформаційних написів, розміру. Ми запропонуємо вам оригінальний дизайн і цікаві рішення.

Замовити таблички інформаційного та рекламного характеру ви можете в нашому інтернет магазині. Ціни, якість, швидкість робіт і доставки приємно здивують вас.

Сортування
На сторінку
Резерв - ЕКОНОМ Резерв - ЕКОНОМ
Резерв - ЕКОНОМ
60.00 грн
Порівняти
Резерв GOLD
Резерв GOLD
110.00 грн
Порівняти
Резерв SILVER
Резерв SILVER
110.00 грн
Порівняти
Резерв «Вилка-Ложка»
Резерв «Вилка-Ложка»
85.00 грн
Порівняти
Табличка «Відкрито-Зачинено» ЕКОНОМ
Табличка «Відкрито-Зачинено» ЕКОНОМ
75.00 грн
Порівняти