ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Категорії:
Товщина
Клас

Полікарбонат

Що таке полікарбонатний пластик?

Полікарбонат бісфенолу А або полікарбонатний пластик був самостійно синтезований полімерами доктора Х. Шнелла з Bayer AG, Німеччина та доктора Даніеля У. Фокса з General Electric Company, США в 1953 році.

Полікарбонат   став поширеним будівельним матеріалом у наш час, майже всі прагнуть мати свою альтанку покриту полікарбонатом, теплицю із полікарбонату або ж зимовий сад. Купити полікарбонат в Україні можна в нас. Полікарбонат – це полімерний пластик, який найбільше зустрічається на будівництві (скління, перекриття будівель, криті стоянки, зупинні комплекси), та в промисловості (виготовлення зенітних ліхтарів, душових кабінок).Робота з полікарбонатом є досить легкою, та зручною, адже його легкість і гнучкість збільшує його використання і домінує над склом. 

Полікарбонат - це практично нерозривний пластик, його різновиди виготовляються в окуляри, захисні засоби, включаючи куленепробивне скло, численні медичні прилади, а також можуть бути використані як будівельний матеріал в оранжереях. Його можна використовувати за допомогою скляних програм, цифрових носіїв інформації, таких як компакт-диски, DVD-диски та диски Blu-ray, а також світильників на свіжому повітрі.

Які існують види полікарбонату?

  • Монолітний полікарбонат відомий досить давно – як надійний матеріал для застосування в різних областях. Виготовляють матеріал шляхом досить складного хімічного процесу – в цьому процесі синтезується так звана вугільна кислота разом з фенолом. Матеріал прозорий і володіє винятковою міцністю. Саме тому його застосування в сучасній життєдіяльності так широко і так популярно.
  • Сотовий полікарбонат більш бюджетний. Одночасно він економічно вигідний, так як не поступається в міцності монолітного матеріалу. Стільниковий полікарбонат можна придбати в різноманітних варіантах. В плані кольору і розміру панелі стільникового полікарбонату варіюються. Це дає можливість придбати будь-які зручні листи полікарбонату.
  • Профільований полікарбонат Найкраще рішення для покриття дахів будиночків, альтанок, веранд , навісів захищає від ультрафіолетового випромінювання, що має шкідливий вплив не тільки на людей, а й на рослини та тварин.Незамінимим він є при будівництві критих басейнів, домашніх і промислових теплиць, зенітних ліхтарів, прозорих дахів стадіонів, критих переходів, козирків, веранд, стоянок для автомобілів. водночас однією з вагомих переваг шиферного полікарбонату є його висока світлопрониклість (світлові промені розсіюються рівномірно і якісно)  та стійкість (витримує удари молотком).

Наші матеріали з полікарбонату випускаються в широкому діапазоні стандартних і спеціальних кольорів. Нехай Plastok буде вашим єдиним центром  для полікарбонату.

Які переваги полікарбонату?

Полікарбонат відрізняється високою стійкістю до ударів, що робить його ідеальним вибором, коли потрібна безпека або міцність. Він використовується для створення таких матеріалів, як кулестійке скло (його часто називають куленепробивним склом) або вікна, призначені для підвищення безпеки. Він також є термопластиком, тобто його можна нагріти і охолодити, не погіршуючи якість. Його стійкість до ультрафіолетового випромінювання дозволяє використовувати його у зовнішніх умовах, включаючи теплиці, ліхтарі та розплідники.

Для чого використовується полікарбонатний пластик?

Завдяки високій міцності полікарбонатний пластик має широкий спектр використання. Сюди входять захисні пристрої, світильники зовнішнього освітлення, стійкі до застосування кулі, меблеві установки, спортивні товари, медична промисловість тощо. Без будь-яких захисних покриттів полікарбонат протистоїть лише 10% УФ-променів, що ідеально підходить для життя рослин та теплиць. Нижче наведено кілька додаткових випадків поширеного використання:

  • Покрівля
  • Вікна
  • Сайдинг

Чи полікарбонатний пластик безпечний у використанні для харчових продуктів?

Так, обширні дані щодо безпеки BPA в полікарбонаті показали, що полікарбонатний пластик можна безпечно використовувати в споживчих товарах. Використання полікарбонатного пластику у харчових продуктах продовжує визнаватись безпечним Американською адміністрацією харчових продуктів та лікарських засобів, Європейським органом з безпеки харчових продуктів, Німецьким федеральним інститутом оцінки ризиків, Міністерством охорони здоров'я, праці та добробуту Японії та іншими. регуляторні органи по всьому світу.

Як чистити полікарбонатний пластик?

Для чищення полікарбонату пластик:

  1. Використовуйте пластиковий поліруючий чи чистячий засіб, наприклад, засоби для догляду та чищення.
  2. Видаліть із пластику будь-який бруд або сміття. Щоб уникнути подряпин, зробіть це, не стаючи на матеріал.
  3. Далі використовуйте  теплу воду і м'яке мило, поки ваш полікарбонат не буде чистим.

Примітка. Уникайте використання продуктів на основі аміаку під час догляду за вашими полікарбонатними виробами, оскільки аміак пошкодить ваш полікарбонатний пластик.

Полікарбонат природний чи синтетичний?

Полікарбонат - це синтетичний пластик, спочатку відкритий у 1953 р. Полікарбонат утворюється завдяки реакції бісфенолу А (BPA) з фосгеном COCl і є надзвичайно міцним пластиком.

Бренди, з якими ми працюємо:

Plastok продає полікарбонатні листи з Soton, Policam, Plazit Polygal, Bauglas, Altuglas тощо. Стандартні та негабаритні листи  полікарбонату є в наявності, розміром 2,05х3,05м (6,2525 м.кв.). Доступні варіанти порізки кратно метру,  листи стійкі до ультрафіолетового впливу, бронзового кольору та сірого кольору. Зверніться до нас, якщо у вас є конкретні вимоги до бренду.

Сортування
На сторінку