ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Товщина

Профільований полікарбонат

ПРОФІЛЬОВАНИЙ ПОЛІКАРБОНАТ

Найкраще рішення для покриття дахів будиночків, альтанок, веранд , навісів – це профільований полікарбонат, який захищає від ультрафіолетового випромінювання, що має шкідливий вплив не тільки на людей, а й на рослини та тварин.

Незамінимим він є при будівництві критих басейнів, домашніх і промислових теплиць, зенітних ліхтарів, прозорих дахів стадіонів, критих переходів, козирків, веранд, стоянок для автомобілів. водночас однією з вагомих переваг шиферного полікарбонату є його висока світлопрониклість (світлові промені розсіюються рівномірно і якісно)  та стійкість (витримує удари молотком).

В порівняннні з іншими покрівельними матеріалами має невелику вагу, дуже легко ріжеться і не вимагає великої майстерності при встановленні. окрім того вигідний з економічної точки зору, він набагато дешевший за звичайний шифер та має набагато кращий  привабливий вигляд. вологостійкий, низька звуко і тепло проникність, не пропускає вологу, стійкий до корозійних процесів. завдяки таким якостям профільний полікарбонат користується популярністю і попитом у населення.

Сортування
На сторінку

Хіти продажів