ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.

Стрічки для полікарбонату

Полікарбонат, безумовно, матеріал новий. Створені з нього конструкції і вироби міцні, якісні, ефектні і довговічні.
Втім, будь-який виріб, а особливо конструкція, вимагає ретельного догляду і грамотного професійного використання. Це і правильна технологія кріплення, і збереження зовнішнього вигляду.

 

Однією з умов тривалої експлуатації полікарбонату є герметичність, яку забезпечують захисні стрічки. Виконані з матеріалу, в структуру якого включена біоцидна програма - ще одне нововведення сучасних технологій. Купуючи захисні стрічки - ви збільшите не тільки довговічність самої конструкції але і додасте їй сучасного вигляду.

Захисні стрічки надійно захистять від пилу і бруду, забезпечать герметичність, що перешкоджає утворенню конденсату і його неприємних наслідків - грибка і руйнування цілісності полікарбонатного листа або конструкції.
Стрічки не рвуться і не пошкоджуються при контакті з профілем, вони еластичні, не піддаються температурним перепадіам, розтягуються і звужуються, реагуючи на зміни матеріалу.

 

Розрізняють два види стрічок, які використовують в залежності від мети і призначення виробів.


1. Перфорована стрічка. Має у своїй конструкції отвори для провітрювання сот полікарбонатного листа, які захищені фільтрами. В результаті, утворений  в процесі експлуатації конденсат, а також пил і бруд легко видалити.Зовнішні краї  дахів, козирків і інших виробів циліндричної форми, які змонтовані вниз, заклеюють перфорованої стрічкою.


2.Сплошная стрічка. Для повної герметизації верхніх частин полікарбонатних виробів, а при необхідності бічних і нижніх використовують суцільну захисну стрічку. Конструкції на шосе, міських вулицях і інших забруднених місцях будуть надійно захищені від впливу зовнішнього середовища, пилу, бруду та інших елементів. Тривалішим буде і  термін їх експлуатації.

 

Сортування
На сторінку
Стрічка герметизуюча  4 - 8мм, 1м.п Стрічка герметизуюча  4 - 8мм, 1м.п
Стрічка герметизуюча 4 - 8мм, 1м.п
17.00 грн / м.п.
Порівняти
Стрічка герметизуюча 10-16мм, 1м.п Стрічка герметизуюча 10-16мм, 1м.п
Стрічка герметизуюча 10-16мм, 1м.п
21.00 грн / м.п.
Порівняти
Стрічка перфорована 4 - 8мм, 1 м.п Стрічка перфорована 4 - 8мм, 1 м.п
Стрічка перфорована 4 - 8мм, 1 м.п
35.00 грн / м.п.
Порівняти
Стрічка перфорована 10-16мм, 1 м.п Стрічка перфорована 10-16мм, 1 м.п
Стрічка перфорована 10-16мм, 1 м.п
39.00 грн / м.п.
Порівняти