ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.

Захисні коврики із полікарбонату

Захисні килимки створені, щоб допомогти зберегти і захистити практично будь-яке підлогове покриття від механічних пошкоджень.

Основним джерелом механічних пошкоджень (затирання і залисини на паркеті, ламінат; здуття і пориви лінолеуму; подряпини; борозенки, колія, продавлювання) викликані використанням комп'ютерних (офісних) крісел.

Навіть самі останні розробки прогумованих (силіконових) коліщат для крісла можуть лише на перший час запобігти подряпини на підлозі. Але при цьому, залишається сила тертя, а значить затирання, залисини, «здуття лінолеуму» – це наслідки, які треба запобігти. а не шукати недороге рішення (без заміни підлогового покриття) для усунення цих дефектів.

У Компанії "Plastok" Ви можете замовити захисний підлоговий килимок під крісло (захисну підкладку під крісло) і отримати його в найкоротші терміни. При цьому, наші захисні килимки можуть захистити будь-яке підлогове покриття (паркет, ламінат, лінолеум і т. д.)

         - від подряпин                                   - від залисин і затирань                            - розривів лінолеуму

      

 

Сортування
На сторінку