ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Ширина рулона
Товщина (мкм)

Армована теплична плівка

Армовані плівки для теплиць – це надійний матеріал здатний витримувати безліч навантажень, яким піддаються сучасні тепличні укриття в сільському господарстві. Надійність і якість цього продукту була доведена багатьма українськими та європейськими фахівцями.

Армована плівка для теплиць: опис, характеристики

Такі плівки виготовляються міцної і надійної конструкції – з трьох шарів високоякісного поліетилену. При цьому вибирається матеріал особливої структури – поліетилен, виготовлений під високим тиском. Це забезпечує більшу міцність і зносостійкість плівки.

Армований внутрішній шар плівки додатково оснащений двома зовнішніми шарами, які відповідають за світлову стабілізацію. Така конструкція надає більшої зносостійкості даного продукту.

Якщо розбирати ключові характеристики армованої плівки, то найважливішими перевагами цього матеріалу є її висока стійкість до різних механічних пошкоджень, відсутність розтяжності і прозорість – важлива характеристика в тепличних приміщеннях.

Армована плівка навідріз, купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині, володіє цілим рядом інших важливих переваг:

 

  • прекрасна стійкість у воді і пару – не пропускає ні всередину, ні назовні;

  • відмінна міцність, справляється з багатьма серйозними механічними впливами;

  • особлива стійкість до температурних умов – ще одне достоїнство продукту, плівка може витримувати серйозні перепади від мінус до плюс сорока дев'яноста градусів.Варто також відзначити, що плівка стійка до таких перепадів, тобто може витримувати одразу кілька циклів замерзання і відтавання. Завдяки тому, що лінійний показник розширення всіх шаруватих структур пінки однаковий. Це дозволяє зберегти цілісність продукту.

Також слід звернути увагу на те, що плівка чудово справляється з зовнішніми погодними явищами. Буря, злива, град та інші погодні неприємності жодним чином не позначаються на якості плівки. Завдяки тришаровій армованої структурі плівка здатна витримати будь-які навантаження.Застосування і ціна

Основне призначення даного продукту – це укриття теплиць і парників будь-якої площі, так як ви легко можете купити рулон армованої плівки – і вкрити необхідну площу своєї теплиці. Для великих тепличних угідь одного рулону, звичайно, буде недостатньо. Але тут кожен власник парників індивідуально підбирає для себе необхідний обсяг плівки.

Крім цього плівка може використовуватися для інших завдань сільського господарства. Наприклад, для укриття скошеного сіна або трави, для спорудження якихось тимчасових навісів на полях і т. д. Взагалі, застосування плівки універсально – нею однаково успішно користуються в промисловості, в будівництві і навіть у побуті.

Армована плівка для теплиць ціна в Івано-Франківську, Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Львові та інших містах країни – демократична і доступна для сучасних працівників сільського господарства, будівельників і кожного українця.

 

Сортування
На сторінку