ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Тип профіля

Профіль полікарбонатний

 Профіль полікарбонатний.

Полікарбонатні профілі використовують в якості з'єднувального елемента. Вони добре проводять світло, що надає оригінальний зовнішній вигляд виробу (воно здається більш легким і прозорим на вигляд), надійно захищає, виконує фіксуючу функцію.
 Для з'єднання листів полікарбонату найчастіше використовують нероз'ємний профіль. При з'єднанні декількох частин конструкція набуває вигляду суцільного покриття. Придбання нероз'ємного полікарбонатного профілю доцільно для виробів невеликого розміру різні перегородки всередині приміщень будинків і офісів, невеликі рекламні щити.
 При установці  пази профілів відповідають товщині панелей полікарбонату і доповнюються саморізами   - термошайбами.

 

Для збільшення терміну експлуатації полікарбонатних листів і виробів з нього важлива кожна з комплектуючих частин. Захисні стрічки, безумовно, зберігають торці виробів від негативних елементів зовнішнього середовища. Але, не менш важливим технологічним моментом при установці конструкції є, звичайно, профіль, який захистить матеріал і зробить його більш довговічним.

Профіль торцевий запобігає забивання сот, скупчення бруду, появі конденсату, а з часом і мікрофлори, що продовжує експлуатацію виробів  і надає естетичний і закінчений вигляд.


 

Сортування
На сторінку
Профіль HCP  6мм. кришка+база, 6м. довжина Профіль HCP  6мм. кришка+база, 6м. довжина
Профіль HCP 6мм. кришка+база, 6м. довжина
893.00 грн
Порівняти
Профіль HCP  10мм. кришка+база, 6м. довжина Профіль HCP  10мм. кришка+база, 6м. довжина
Профіль HCP 10мм. кришка+база, 6м. довжина
893.00 грн / шт.
Порівняти
Профіль торцевий П-подібний 4мм. бронза, 2.1м Профіль торцевий П-подібний 4мм. бронза, 2.1м
Профіль торцевий П-подібний 4мм. бронза, 2.1м
51.00 грн / шт.
Порівняти

Хіти продажів