ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.

Термошайби

Полікарбонат - новий сучасний матеріал, який увійшов до нашоно наше життя у вигляді найрізноманітніших товарів. Рекламні щити з полікарбонату, захисні спорудження, альтанки, теплиці та інші конструкції. Їх можна побачити на вулицях міста на дачах і в фермерських господарствах. Вироби з цього полімеру легко транспортуються і легкі в монтуванні.

           Основа будь-якої конструкції - це кріплення, що визначає стійкість і надійність. Вирішивши побудувати конструкцію з полікарбоната- слід подумати про придбання надійних а головне відповідних комплектуючих.
 

          Зокрема  для монтажу виробів з полікарбонату використовують спеціальні кріплення-термошайби. Термошайби рекомендовані фахівцями і мають ряд переваг щодо інших видів кріплення, наприклад звичними саморізами, використання яких веде до грубого порушення технології робіт з полімерами.

Отже термошайби:
• Зберігають листи полікарбонату, його цілісність і якість.
• Забезпечують герметичність з'єднання, захищаючи від протікання.
• Стійкі до погодних умов, перепадів температур, УФ випромінювання і іншим погодних явищ
• Чи відповідають технологічним вимогам установки і монтажу конструкцій з полікарбонату
• Гарантують продовження терміну експлуатації полікарбонатних листів і збереження конструкції

Прості в монтажі, термошайби, що можна придбати за розумну ціну  складаються з капелюха та ніжки. Є  різних кольорів і розмірів та підійдуть для  роботи з полікарбонатом будь-якої товщини і конфігурації. Естетичні і сучасні.

Сортування
На сторінку