ua ru

Зенітні ліхтарі

                                 

 

Зенітні ліхтарі

Це інженерно-технічна споруда, яка встановлюється на покрівлі і складається з жорсткого каркаса і світлопрозорого заповнення, виконує функцію природного освітлення, вентиляції внутрішніх приміщень (при необхідності).

Найкраще рішення економії на освітленні і забезпечення пожежної безпеки - це використання зенітних ліхтарів з полікарбонату. Їх встановлюють в різних приміщеннях - театрах, розважальних центрах, спортивних комплексах, басейнах, офісних будівлях, виробничих цехах, житлових будинках, приватних будинках і т. д. Є можливість змонтувати зенітні ліхтарі на будь-яку покрівлю з використанням спеціального каркаса. Монтаж зенітних ліхтарів виконується під будь-яке замовлення, а матеріал каркаса - алюміній або метал. Накриття - полікарбонат (в наявності є будь-які види полікарбонату - монолітний, стільникового - в різних кольорах).

Зенітні ліхтарі можуть бути різної форми - купольні, двосхилі, чотирьохскатні, світлові смуги, плоскі.

Зенітні ліхтарі промислових будівель виконують функцію природного освітлення, вентиляції в будь-який час доби і при будь-якій погоді, димовидалення та надають приміщенням естетичний вигляд. Функціональні характеристики і термін експлуатації в повній мірі себе проявлять лише в тому випадку, якщо всі попередні розрахунки (проектування) і монтаж будуть виконані грамотно і з урахуванням всіх відповідних вимог і норм.

Інтернет-магазин "PlastOk" доставить всі комплектуючі матеріали, матер’ял накриття (полікарбонат), готовий каркас і навіть готові зенітні ліхтарі в будь-яке місто України відповідно до замовлення в певні терміни.

Зразки зенітних ліхтарів.

Ескізи

Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно