ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Товщина
Клас

Стільниковий полікарбонат

Полікарбонат – якісний матеріал для теплиць та інших конструкцій


Полікарбонат за своєю суттю – це полімерний пластик. Використовують матеріал в будівництві з-за його явних переваг над іншими матеріалами. Полікарбонат – це відмінний варіант для теплиць. Побудувати теплиці з полікарбонату – це значить вибрати ряд таких переваг:
Теплостійкість. Такий момент, як здатність зберігати тепло, матеріалів для будівництва теплиць один з найбільш важливих. Полікарбонат зберігає тепло набагато краще, ніж, приміром, скло і безліч інших матеріалів.
Різноманітність матеріалів. Полікарбонат можна вибрати у відповідності із власними уподобаннями. Не тільки для теплиць, але і для інших конструкцій, можна вибрати розмір, колір і товщину матеріалу. Також існує полікарбонат, як для внутрішнього використання, так і для зовнішнього.
Маленька вага. Завдяки своїй легкості, полікарбонат матеріал дуже зручний і універсальний. Він набагато легше, ніж те ж скло.
• Міцність. Легкість – не свідчення слабкості. Полікарбонат з легкістю витримує різноманітні навантаження і, наприклад, сніг для цього матеріалу – не проблема.
• Здатність зберігати температуру.
• Здатність пропускати сонячні промені – характеристика, яка також дуже важлива для теплиць.
• Габарити. У порівнянні зі склом, полікарбонат набагато більш просто знайти у великих розмірах. Дійсно габаритні листи скла знайти фактично неможливо, тоді як полікарбонат доступний у величезних розмірах.


Стільниковий полікарбонат – бюджетний і надійний вибір для будівництва


Існує стільниковий і монолітний полікарбонат. Так варіант, як стільниковий полікарбонат, – більш бюджетний. Одночасно він економічно вигідний, так як не поступається в міцності монолітного матеріалу. Стільниковий полікарбонат можна придбати в різноманітних варіантах. В плані кольору і розміру панелі стільникового полікарбонату варіюються. Це дає можливість придбати будь-які зручні листи полікарбонату.


Важлива характеристика матеріалу – гнучкість і пластичність


Одна з найважливіших характеристик цього матеріалу для будівництва – це його пластичність. Завдяки його гнучкості, полікарбонат гнеться так, як необхідно для будівництва теплиці або іншої конструкції. Так само, як і легкість матеріалу, ця характеристика не впливає на рівень міцності полікарбонату. У цьому плані, матеріал дуже міцний і надійний для будь-яких погодних умов. Полікарбонат можна також різати, свердлити і з легкістю використовувати в будь-яких будівельних і монтажних роботах. Матеріал відмінно піддається обробці, не вимагаючи від працівників яких-небудь особливих навичок або можливостей.


Купівля матеріалу – доступна ціна


Пропонуємо купити лист 25, 16, 10, 8, 6 або 4 мм прозорий стільниковий (сотовий на теплицю). Наш інтернет магазин пропонує якісний полікарбонат, ціна на який сподобається всім власникам і будівельникам теплиць та інших конструкцій.

 

Сортування
На сторінку