ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Категорії:

Підставки для косметики

Купити пластикові підставки під косметику і парфумерію в Україні.
 
Напевно, кожна людина на Землі знає, що будь-яка дівчина хоче бути завжди красивою, як Афродіта. Але, на жаль не всі дівчата і жінки задоволені своєю зовнішністю, і зазвичай для того, щоб приховати невеликі недоліки дівчата йдуть на хитрощі у вигляді косметики знаменитих брендів. І тут, як то кажуть в народі: "Будь-який каприз - за Ваші гроші". Саме цього гасла дотримуються всі технологи і розробники популярних і затребуваних брендів. Однак статус "популярний бренд" ці компанії отримали, тільки завдяки відмінній репутації та доброму піару.
Підставки під косметику грають величезну роль в оформленні торгових залів магазинів і вітрин. Губна помада, туш, лаки, фарби для волосся, пудри - все це повинно бути розставлено на спеціальних підставках, на яких зручно розглядати товар з усіх боків. Кожна підставка виготовляється індивідуально під кожен косметичний товар і, отже, це товар має на 37 відсотків більше шансів привернути увагу покупця.
Кожен бренд намагається стати лідером на всіх ринках збуту. Наше ж завдання полягає в тому, щоб допомогти їм у цій нелегкій справі. Досвідчені та кваліфіковані дизайнери і технологи розробляють унікальні і оригінальні підставки для косметики, які дають можливість косметичним компаніям представляти свою продукцію не тільки на європейському, а й на світовому рівні. Також ми можемо запропонувати Вам нанести торгову марку, логотип компанії або бренд на підставку, за допомогою шовкотрафаретного друку, наклейкою або печаткою, на підставку під косметику, що зробить її добре впізнаваною для споживача.
Торговельне обладнання для косметики і парфумерії
Вся продукція, надана покупцеві повинна мати гарний вигляд, а хороше торгове обладнання спонукає покупця на покупку косметики. Наші підставки для косметики купуються в безліч різних громадських місць, наприклад СПА-салони, перукарні та салони краси, в яких продаються досить-таки дорогі види косметики. А більшість замовників замовляє підставки за своїми ескізами та кресленнями.
У нас є безліч різних стандартних підставок, які виготовляються з прозорого або кольорового акрилу різної товщини, які бездоганно впишуться в інтер'єр і дизайн Вашого салону. Наша компанія виробляє підставки тільки з високоякісних сортів пластика і інших якісних матеріалів. Всі вироби поставляються в захисній плівці, яка охороняє виріб від механічних пошкоджень.
Залежно від бажання клієнта наша компанія може виготовити практично будь-яку підставку для косметики, слухаючи в розрахунок побажання клієнта.
Купити підставки під косметику і парфумерію від нашої компанії Ви можете зателефонувавши за будь-якого вказаною в контактах телефону. Також здійснюється доставка підставок для косметики, парфумерії в будь-яке місто України службою автомобільних перевезень.
   
Так само у нас Ви зможете знайти акрилові підставки під цифрову техніку. Приймаємо замовлення і здійснюємо доставку нашої продукції по всіх регіонах України, а саме:
Одеса, Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Вінниця, Луцьк, Житомир, Закарпаття, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луганськ, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницьк.