ua ru

Доставка та оплата

Якщо Ви зупинили свій вибір на продукції виробничо-торговельної компанії «Plast Ok» - ми раді повідомити Вам, що наша компанія надає великий вибір послуг з доставки полікарбонату, матеріалів для реклами та інших товарів як в Івано-Франківську та області, так і по всій Україні. Це значно заощадить Ваш час.

«Plast Ok» здійснює такі види доставки:

  1. За допомогою сервісів експрес-доставки (Delivery, Інтайм, Нова Пошта). Один із способів експрес-доставки. Замовлення може бути доставлене на Вашу адресу або на відділення НовоїПошти у Вашому місті. Знайти найближче відділення «НовоїПошти» можна на офіційному сайті, через мобільний додаток або за телефоном гарячої лінії.
  2. Самовивіз.
  3. Доставка компанії «Plast Ok».
Доставка кур'єрськими службами
Самовивіз

При замовленні полікрбонату або іншої нашої продукції Ви можете забрати товар самостійно. Перевірити, оплатити і забрати покупку можна в офісі компанії «Plast Ok» в Івано-Франківську за адресою вул. Островського 29.

Доставка компанії «Plast Ok»

Також наша компанія здійснює доставку полікарбонату, матеріалів для реклами по всій території України за визначеними маршрутами. Такий спосіб доставки гарантує Вам збереження й супровод товару нашими співробітника впродовж усього шляху пересування.

Передоплата на картку ПриватБанку

Це гарантує відправлення обраного Вами товару після надходження грошей на наш рахунок.

Оплата товару онлайн

Замовити та оплатити товар можна на сайті компанії картками Visa/Mastercard.

Оплата при отриманні

При самовивозі товару або доставці товару компанією, Ви зможете оплатити замовлення при отриманні.