ua ru

Умови та угоди

Умови угоди інтернет-магазину https://plastok.com.ua

Інтернет-магазин https://plastok.com.ua  (далі – Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі – Покупець) з другої сторони зобов’язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ І РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА.

1.1 Оформляючи замовлення на сайті https://plastok.com.ua Покупець погоджується з  цими умовами.

1.2 Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на сайті https://plastok.com.ua
Інтернет-магазин залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, аналіз відвідуваності сайту, електронна розсилка).

1.3 Реєструючись на сайті  https://plastok.com.ua  Покупець погоджується надати достовірну, точну інформацію про себе та своїх контактних даних.

2. ПРИЙОМ ТА ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту  https://plastok.com.ua ,  а також за телефонами 0(66)926-22-32,  0(68)665-91-98

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-субота з 9.00 до 18.00), представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення в найближчі дві години. Якщо замовлення зроблено в неробочий час або святкові дні, представник інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем в найближчий робочий день.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте  автоматичною системою управління замовленнями, і незабаром з ним зв’яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються, уточнення умов оплати та доставки.

2.4 Замовлення не рахується оформленим, якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення з представником інтернет-магазину по телефону (у разі, якщо Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мобільного зв’язку і т. д.).

3. ДОСТАВКА И ОПЛАТА.

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом “Доставка та оплата”.         Самовивіз з офісу: м. Івано-Франківськ, вул. Островського, 29.    Відправка товару в регіони України здійснюється будь-якими транспортними компаніями накладним платежем.     Для зручності клієнтів наша компанія пропонує різні способи оплати придбаного у нас товару:

-       Готівкою

-       Перерахування на банківську карту

-       Грошовий переказ Western Union

 

3.2 Покупець розуміє можливість виникнення ситуації, при якій термін доставки може змінитися через особливості роботи служби доставки, великого обсягу замовлень, форс мажорних оставин. При цьому інтернет-магазин https://plastok.com.ua не перебирає на себе ніяких зобов’язань з відшкодування будь-яких збитків Покупця, пов’язаних з несвоєчасною доставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни доставки, він має право відмовитися від замовлення в день його оформлення,  зв’язавшись з оператором інтернет-магазину  https://plastok.com.ua

4. ПЕРЕВІРКА  ДОСТАВЛЕННОГО  ТОВАРУ.

4.1 При отриманні замовлення Покупець повинен перевірити кількість і якість одержуваного товару. В разі необхідності керуватися нормами Згідно Закону України про Захист прав споживачів.

5. СТРОКИ ГАРАНТІЇ.

5.1 Інтернет-магазин    https://plastok.com.ua  зобов’язується відпускати товар з гарантією, встановленою виробником з дня продажу  або з дня виробництва товару (відповідно до вимог, передбачених  умовами та законодавством України).

 

6. ВИПИСКА ЧЕКА

6.1. Покупець отримує чек при отриманні замовлення доставлений кур’єром або службою доставки, а також в офісі інтернет-магазину https://plastok.com.ua   за адресою:       м. Івано-Франківськ, вул. Островського, 29.   

7. УМОВИ ДОГОВОРУ.

7.1 Інтернет-магазин  https://plastok.com.ua  залишає за собою право змінювати умови даної Угоди, при цьому про всі принципові зміни в Угоді інтернет-магазин зобов’язується попередити Покупця по електронній пошті, а Покупець згоден отримувати від інтернет-магазину повідомлення такого роду.

7.2 Інтернет-магазин https://plastok.com.ua зобов’язується надавати у вільному доступі для Покупця умови даної Угоди на своєму сайті.

8. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

8.1 Інтернет-магазин https://plastok.com.ua   в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них товари і ціни.

8.2 Інтернет-магазин https://plastok.com.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи збиток від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли  внаслідок використання або неможливості викорис