ua ru

Автобусні зупинки

                                 

ЗУПИНКОВИЙ ПАВІЛЬЙОН, АВТОБУСНА ЗУПИНКА.

Зупинковий павільйон призначений для безпечного очікування пасажирами громадського транспорту в спеціально відведених місцях. В нашому сьогоденні  не побачиш громіздких зупинок громадського транспорту. При установці таких будівель, намагаються врахувати все: комфортні умови для пасажирів, що очікують транспорт - зручні лавки для сидіння, ящики для сміття, захист від вітру, дощу і снігу. І, що не менш важливо, щоб в комплекс зупинкового павільйону входив кіоск з газетами, журналами, а в ідеальному варіанті - кіоск, де можна купити каву або чай. Пропоновані зупинкові павільйони -багатофункціональні, модульного типу і, окрім основної функції власник такого павільйону отримає додатковий ефект у вигляді додаткового прибутку.

Зупинковий павільйон - це міцні (задня і бічні) стінки, навіс (дах), лавки (комфортне місце для відпочинку в очікуванні автобусів і маршрутних таксі), торговий кіоск. Стінки (внутрішні та зовнішні) є відмінним місцем для розміщення реклами, при можливості можна встановити лайт-бокс або сіті-лайт. Від розміщення реклами завжди є зиск. А в таких місцях, де є люди і їх потік постійно змінюється, рекламні матеріали мають найбільший вплив на оточуючих.Конструкція зупинкового павільйону володіє антивандальними характеристиками, що забезпечує цілісність і збереження естетичної привабливості.

Автобусні зупинки невід'ємна частина великих і маленьких міст, селищ, сіл і т. і. Зупинки, виконані в сучасному дизайні, естетично облаштовують місця очікування громадського транспорту. Вони надійні за рахунок надміцних металоконструкцій, навісу, виконаного сучасним матеріалом - стільниковим або монолітним полікарбонатом. Ми пропонуємо використовувати високоякісні матеріали: монолітний або стільниковий полікарбонат (гнучкий листовий полімерний пластик), гартоване скло, профнастил (профільований лист), металочерепицю, профільовану металеву трубу круглого і квадратного перетину. Досвідчені фахівці, використовуючи професійний інструмент, гарантують якість роботи, довговічність і надійність зупинок.   

Зупинковий павільйон або автобусна зупинка можуть бути виготовлені ​​у вигляді цілісного каркасу або у вигляді збірно-розбірної конструкції. Саме збірно-розбірні зупинки зручні при транспортуванні на місце їх установки в будь-який регіон. Їх перевага - міцність і надійність конструкції, компактні габарити, безпроблемне транспортування, швидкий і простий монтаж та, при необхідності, легка заміна окремих елементів.                    

Зупинкові павільйони антивандального типу затребувані для установки за межами житлових об'єктів і виготовляються або повністю з металу, або з козирком з металочерепиці.

При оформленні замовлення необхідно вказати наступні параметри: - матеріал каркаса, стіни, даху; форма даху; довжина; ширина; висота; розмір лавок і при необхідності додаткову інформацію. Виготовимо зупинки і зупинкові павільйони швидко, якісно. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.                                                              

Вибір за вами.

Зразки автобусних зупинок.

Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно