ua ru

Менюхолдер «Зірочка»

Модель: MH-DL-2
Наявність: В наявності
Відгуки (0)
130.60 грн.
Гуртові ціни
Більше 20шт - 122.43 грн.
Більше 100шт - 114.37 грн.

Мінімальна сума замовлення 200 грн.

 От 1 до 19От 20 до 99От 100 до 199От 200
Акрил 1,8мм прозр. 130.60 грн. 122.43 грн. 114.37 грн. Уточнюйте в менеджера

На ринку України сьогодні такий холдер набув популярності під назвою POS-матеріал. Головна сфера застосування тейблтентів - комерційна діяльність в найрізномінатніших сферах. Складовими класичної моделі менюхолдера є дві частини - основи і деталі, на якій буде розміщена поліграфічна продукція. Конструкція підставки дозволяє розміщувати на ній двосторонню поліграфічну продукцію, яку буде видно з двох сторін столу.Менюхолдер (тейблтент) - підставка для поліграфічних матеріалів. Використовується найчастіше для розташування на столах меню, флаєрів, буклетів, рекламної поліграфії та інших матеріалів. Такі холдери є двосторонньою і виконана у формі букви L.

Модель "зірка" складається з 3 частин з поліграфічною продукцією, які видно з 3 сторін.

Також можливий варіант L-подібного менюхолдера. Це інший варіант тейблтенту. На такій підставці рекламну продукцію видно лише з однією сторони. Такий тримач для меню коштуватиме набагато дешевше ніж інші моделі, оскільки для його виготовлення необхідно витратити набагато-менше матеріалів.

Найчастіше менюхолдери застосовуються в ресторанному бізнесі. Кафе, місця громадського харчування, бари та ресторани - місця, де сто відсотково можна побачити на столах тейблтенти з меню, винними картами, пропозиціями сезонних страв, знижок, "гарячих" пропозицій. Відвідувачі розглядають рекламні матеріали і, як результат, замовляють більше. Сфера застосування тейблтентів не обмежується лише ресторанним бізнесом, вони досить популярні і в інших сферах.

Зараз поліграфію, розміщену на тейблтентах, можна зустріти на залізничних вокзалах, в аеропортах, магазинах, банківських установах, салонах красоти. Якщо менюхолдер виконати у фірмовій кольоровій гамі та нанести на основу підставки логотип, то підставка зможе також виконувати функції реклами бренду. Тейблтенти можуть бути виконані із акрилу різноманітних кольорів. Можливі способи нанесення тексту або логотипів на основу тейблтенту.

Придбати якісні менюхолдери  Ви можете у нашому магазині з можливістю доставки по території всієї України.

 

Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

З цим товаром купують

Візитниця настільна №4
Візитниця настільна №4
29.55 грн
Порівняти
Візитниця настільна №5
Візитниця настільна №5
26.60 грн
Порівняти
Візитниця настільна №2
Візитниця настільна №2
30.20 грн
Порівняти