ua ru

Термошайба прозора MACROLON Ø41мм. (Основа, кришка, ущільнювач)

Модель: 4-001
Наявність: В наявності
Відгуки (0)
7.50 грн. / шт.

ТЕРМОШАЙБИ

 

Важливим етапом  створення конструкції з використанням полікарбонату (стільникового та моноліту) - є вибір комплектуючих матеріалів, від яких залежить міцність та довговічність самої конструкції. Необхідно знати як кріпити, з яких матеріалів вони виготовлені, в яких випадках використовувати.

Для монтажу використовують: спеціальні профілі, алюмінієві кріпильні системи, гумові профілі або стрічки (для ущільнення), саморізні гвинти із шайбами, гумові прокладки. При монтажі панелей з полікарбонату необхідно  обов’язково дотримуватися  умов інструкції.

Необхідно нагадати, що при нагріванні  полімерний матеріал має властивість змінювати свій розмір. Полікарбонатний лист (4мм товщина) подовжується на 3мм на кожному метрі і збільшується  за шириною на 3.5 мм при стандартній ширині 2.1 м. Це призводить до  утворення прогалин , в які потраплятиме вода, порох, комахи.

 

ТЕРМОШАЙБИ Makrolon.

 

Найкращий вибір для того, щоб запобігти таким небажаним явищам, - є використання при монтажі термошайб. Термошайба всвоєму складі  так як і плити має полікарбонат, а процес розширення при нагріванні і повернення в початковий розмір при охолодженні, відбувається одночасно. На термошайбу, яка має  спеціальну ніжку   (діаметр отворів  має бути на 2.5-4 мм більшим ніж діаметр ніжки), надівається поліуретанове кільце. Саме воно ущільнює прилягання шайби до листу і запобігає проникненню води, пилу і т. і . А саморіз, який закручений в тіло шайби, обробляють прозорим герметиком і закривають спеціальною кришкою, що входить до комплекту термошайби.Термошайби Makrolon є морозостійкими, сумісні з полікарбонатом по кольору і хімічними властивостями, термін експлуатації 10 і більше років. Отже всі елементи конструкції змінюють свої геометричні розміри одночасно, що не викликає перекосів у профілях, стягання полікарбонатних листів і позитивно впливає на збільшення терміну служби.

Слід пам’ятати: не можна кріпити панелі жорстко,не варто перетягувати саморізи,застосовувати надмірну силу, візуально не повинно спостерігатися ніяких прогинів і деформацій. Категорично не рекомендується при кріпленні використовувати цвяхита з’єднувати листи внапуск!!!

Термошайба полікарбонатна MACROLON  найчастіше використовується для точкового кріплення стільникового полікарбонату до каркасу конструкції, а супутником її є саморіз. 

 
Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно