ua ru

Армована 600мкм плівка теплична , 6м. ширина, довжина (10/12/15/20/25м), м.п

Модель: AR-008
Наявність: В наявності
Відгуки (0)
270.00 грн. / м.п.

Армована теплична плівка  «AGRO-PREMIUM»

 

Використовується при покритті конструкцій каркаса теплиці або парника. Єдина теплична плівка, яка не боїться штормового вітру і граду – це армована тришарова плівка світлостабілізована з УФ захистом (7%). Порізати її можна тільки ножицями.

Армована теплична плівка «AGRO-PREMIUM» набагато якісніша і витриваліша за  тришарову звичайну поліетиленову плівку 200 мкм.  Витриваліша і термін використання набагато більший.

Найбільш сміливі городники використовують для накриття теплиць і парників армовану плівку. І вона себе виправдала. Як з’ясувалося  ця плівка якісніша ніж її рекламували.  Але необхідно дотримуватися певних умов, таких як захист на згинах і місцях зіткнення з дерев’яними або металевими кріпленнями. Вона є  гідною альтернативою дорогому склу або полікарбонату. А по якості не поступається їм. Ціна на армовану плівку не є високою, а вигода безсумнівна.

Армована теплична плівка «AGRO-PREMIUM- це надпотужна, довголітня, прозора, стабілізована плівка.  Використовується для накриття теплиць, парників, тентів, навісів, укриття будівельних матеріалів, закривання віконних прорізів і т. д.

Використовувати армовану тепличну плівку   можна на металевому або дерев’яному каркасі. На металевому каркасі для кріплення використовується звичайний дріт, а на дерев’яному – дерев’яні дошки і планки.

Основні характеристики

Ширина рулона
Довжина 10/15/25/м
Товщина (мкм) 600мкм
Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно