ua ru

Ковані ворота

                                 

Наша кузня для вас в Івано - Франківську та інших містах України

Придбання, які будуть стояти століття - ковані ворота.

Наші ковалі працюють по всій країні. Ви можете замовити у нас, в компанії Plastok, ковані ворота в Івано - Франківську, Києві, Запоріжжі, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Каховці, Львові, Херсоні, Полтаві, Харкові. Гарантуємо, що отримаєте необхідні вироби швидко і надійно.

Чим відрізняються роботи наших ковальських справ майстрів

Перелічимо основні переваги:

• Високоякісні матеріали.

• Витонченість виконання

• Індивідуальні рішення потреб замовників.

Що ми можемо вам запропонувати

Ми працюємо над різними проектами. Можете зробити замовлення на ковані ворота відкотів, орні. Це специфічна продукція.

У виготовленні зазвичай присутній індивідуальність замовлень. Надайте свій проект або довіртеся нашим дизайнерам. У нас є вже напрацьовані варіанти. Зверніть увагу на ковані ворота фото, які містяться в нашому каталозі.

Прямо говоримо про вартість на виразні вироби

Були часи, коли на ковані ворота ціна була в Україні захмарною. Зараз ситуація інша. Змінилася, але не через вартість. Просто у людей змінився рівень життя. Він став іншим.

Тому кування стає затребуваною з кожним днем ​​все більше і більше. Переваги надаються саме цієї продукції. Тому що вона довговічна і практична.

 

Вибір кованих воріт

Щоб такі конструкції зберігалися і експлуатувалися не одне десятиліття, необхідно підійти до вибору відповідально. І купити ковані ворота оптимального варіанту, відповідно до будівлями і прилеглої до них території. Розмір воріт теж дуже важливий.

Тому майстри нашої кузні компанії Plastok спочатку пропонують зайнятися оцінкою варіантів. І подивитися, як дизайн будівель і прилегла територія буде їм відповідати.

Щоб все гармонійно поєднувалося, бажано подумати і над зведенням паркану в такому ж стилі. Ми завжди до ваших послуг. Телефонуйте або надсилайте повідомлення в зручному для вас форматі. Ми на зв'язку.

Як замовити виготовлення кованого виробу

Зразки кованих воріт

 

Ескізи кованих воріт

Відгуки покупців
Игор

Хорошая фирма! Заказывал у них кованые ворота. Качеством и сроком исполнения очень доволен. Понравился профессиональный подход ко мне как к клиенту и цены тоже достаточно дешевые. Рекомендую!

07/08/2017
Игор

Хорошая фирма! Заказывал у них кованые ворота. Качеством и сроком исполнения очень доволен. Понравился профессиональный подход ко мне как к клиенту и цены тоже достаточно дешевые. Рекомендую!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно