ua ru

Художня ковка

Ковані огорожі,ковані перила сходів, ковані балкони ,навіси , решітки і т.п.- усі ці елементи кування користуються величезною популярністю в приватному будівництві. "Куплю ковану огорожу" - ця думка все частіше відвідує кожного, хто збирається будувати будинок. Практично кожне приватне будівництво передбачає присутність кованих виробів в інтер'єрі або екстер'єрі будинку. На сьогодні технологічний прогрес і майстерність виготівників кованих виробів дозволяє утілити в реальність практично будь-яку вашу фантазію. Повертається минула мода. Ковані огорожі,ворота прикрашають різними тематичними візерунками. Як і раніше, орнамент і візерунки на обгороджуваннях несуть певний символізм. Ковані огорожі відображають характер хазяїна будинку. Присутність кованих виробів у вашому будинку є показником присутності смаку. Ковані вироби були популярні серед аристократії упродовж багатьох століть. У минулі часи ковані огорожі, ворота могли собі дозволити тільки дуже забезпечені люди.

Що ми можемо вам запропонувати:

У виготовленні зазвичай присутній індивідуальність замовлень. Надайте свій проект або довіртеся нашим дизайнерам. У нас є вже напрацьовані варіанти. Зверніть увагу на ковані вироби фото, які містяться на нашому сайті.

Щоб такі конструкції зберігалися і експлуатувалися не одне десятиліття, необхідно підійти до вибору відповідально. І обрати оптимальний варіант, відповідно до будівлі чи  прилеглої до них території. Розмір воріт теж дуже важливий.

Тому майстри нашої кузні компанії Plastok спочатку пропонують зайнятися оцінкою варіантів. І подивитися, як дизайн будівель і прилегла територія буде їм відповідати.

Ми завжди до ваших послуг. Телефонуйте або надсилайте повідомлення в зручному для вас форматі. Ми на зв'язку.

Як замовити виготовлення кованого виробу? - читайте тут.