ua ru

Плівка теплична одношарова стабілізована товщина 100 мкм ширина 2м

Модель: 3-019
Наявність: В наявності
Відгуки (0)
1500.00 грн. / рулон

ТЕПЛИЧНА ПЛІВКА  СТАБІЛІЗОВАНА  ОДНОШАРОВА    ТА   ТРЬОХШАРОВА


     Теплична плівка є найкращим якісним засобом для виготовлення парника, в якому можна вирощувати розсади, овочі, полуниці. Якісна теплична плівка – це плівка рівномірної товщини по всій ширині, яка має високий рівень світлопроникності.  Саме якісна плівка якісно захистить ваші рослини від негативного впливу навколишнього середовища: від холоду – навесні, від спеки, шкідливого впливу сонячного ультрафіолетового проміння – влітку. Створить тепличний ефект з відповідною вологістю та температурний режим без різких перепадів . Плівка захищає рослини від вітру, дощу, граду, пороху. Необхідно звернути увагу на те, що плівка абсолютно безпечна для рослин, не руйнує біохімічну структуру  ґрунту, у 70 разів легша за скло та має помірну вартість.
       Найбільшим попитом  користуються одношарова та трьохшарова світлостабілізовані тепличні плівки, які мають спеціальні добавки, що допомагають продовжити термін використання до  2-10 сезонів, захистити від термохімічних  явищ та звести нанівець вплив ультрафіолету (шкідники без тривалого УФ-випромінювання гинуть).

     Трьохшарова плівка і одношарова плівка бувають різних товщин, але перша набагато міцніша і витриваліша під час вітру, снігопаду, граду і зливі. 
     До покупця плівка приходить у вигляді рукава шириною від 1500 мм і товщиною 60, 80, 100, 120,150 і 180 мкм,  в рулоні - від 25 до 100 м.
     Якщо ви будуєте теплицю на основі тепличної плівки, то вам не потрібний важкий каркас, який складно змонтувати. Ми вам запропонуємо міцний, невеликої ваги та витривалий каркас. Його може змонтувати навіть не досвідчений майстер у досить короткий проміжок часу. 

Основні характеристики

Ширина рулона
Довжина 100м
Вага рулону 18,5кг
Товщина (мкм) 100мкм
м2 в рулоні 200м2
Тип плівки стабілізована 24 міс
Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

З цим товаром купують