ua ru

Скло гартоване 10мм ESG PE - 1587грн. м2

Наявність: Немає в наявності
Відгуки (0)
під замовлення

Ціна за м2 - 1587грн. Площа геометричної фігури обраховується, як площа описаного навколо неї прямокутника.

Вартість продукції площею менше 0,4 м. кв. розраховується як 0,4 м. кв.

Максимальні розміри листів 2440*5000мм.

Не рекомендується виготовлення склопакетів із співвідношенням сторін більше 5:1

Гарантійний термін служби (експлуатації) Товару – 5 (П‘ять) років із дня його відвантаження. 

Розшифровка позначень:

ESG (Einscheiben-Sicherheits-Glas) – Загартоване скло

PE (Flat Polished Edge)-полірована кромка

Гартоване скло (калене) – один з найбільш поширених матеріалів, що використовується в сучасному дизайні приміщень та фасадів. Важко уявити сучасний інтер’єр без елементів цього матеріалу. Завдяки проходженню спеціальної хімічної та термічної обробки воно набуває властивостей які роблять його міцним, часто просто незамінним та безпечним матеріалом.

  Міцність на удар і вигин збільшена в 5-7 разів.

  При руйнуванні цілісності гартованого скла, зменшується ризик отримання травми, оскільки розбивається воно на дрібні частинки з тупими краями.

   Збільшується його термостійкість і стійкість до перепадів температури приблизно в 3 рази. При цьому оптичні властивості та світлопровідність залишаються незмінними.

  Конструкції з гартованого скла в інтер’єрі сучасних житлових і громадських приміщеннях виконують як практичні, так і декоративні функції та вражають соєю різноманітністю.

Вхідні двері з каленого скла та міжкімнатні двері з каленого скла додадуть світла та простору. Душові кабіни з гартованого скла стануть оригінальним та практичним рішенням для ванної кімнати. Поділити простір на функціональні зони в офісах, банках, магазинах або в житлових приміщеннях допоможуть перегородки з каленого скла. Сходи та перила з гартованого скла на грані фантастики, та вони надійні практичні та міцні. Вітрини з гартованого скла збільшать прибуток Вашого бізнесу. Столи з гартованого скла стануть стильним доповненням а полиці з гартованого скла будуть окрасою будь-якого приміщення. Фартухи з гартованого скла на кухні вдало замінять керамічну плитку. Підлога з гартованого скла додасть вишуканості та індивідуальності. Довершеним фасад будівлі зроблять дашки з гартованого скла. Крім описаних виробів з гартованого скла, в інтер’єрі часто застосовують також різні види обробки приміщень дзеркалом і склом: скляні та дзеркальні стелі чи стіни, дзеркальна мозаїка та навіть звичайне дзеркало зроблене в оригінальному стилі.

Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно