Профільований полікарбонат - властивості і технологія монтажу

Все, що потрібно знати про профільований лист полікарбонату

Оскільки широкий вибір полікарбонатних покрівельних листів сьогодні доступний, потенційним замовникам може бути непросто знати, чи підходить полікарбонатна покрівля для їх потреб. Якщо вам цікаво, які різновиди слід врахувати і як покрівельне накриття з полікарбонату порівнюється з іншими матеріалами, такими як скляна покрівля, далі не дивіться.

Тут ми розглянемо абсолютні основи покрівельних листів з полікарбонату та заглибимось у їхні різні властивості та переваги монтажу їх у проекті будівництва.

Що таке полікарбонат?

Полікарбонат - це вид пластику, який використовується для численних широкомасштабних цілей, але особливо в будівництві для простоти формування, формування та неймовірної міцності. Що стосується використання в якості покрівельних покриттів, то панелі з полікарбонату мають менші недоліки порівняно з такими матеріалами, як скло або метал , що робить їх ідеальними для покрівельного застосування. Листи профільованого полікарбонату стійкі до впливу тепла, сонячного світла, снігу та дощу, що означає, що вони можуть прослужити багато років і забезпечити економічне рішення як для побутових, так і для комерційних властивостей.

Різновид

Покрівельне покриття не тільки довговічне та легке, але також є дуже універсальним як покрівельний лист - і, оскільки виготовляється в різній товщині, воно підходить для декількох видів покрівельних робіт.

У компанії Plastok ми пропонуємо широкий асортимент виробів з полікарбонату, доступних в діапазоні товщини. Хоча більшість наших клієнтів шукають товщини від 4 до 35 мм, ми можемо вирізати та адаптувати наш полікарбонат відповідно до ваших вимог будівництва.

Прозорість та відтінки

Різні відтінки і і прозорість покрівельного накриття з полікарбонату не тільки для естетичних цілей. Кожен колір і відтінок по-різному впливають на світло, сонячне (УФ-випромінювання) і тепло, які можуть проникати.

Наприклад, прозорий полікарбонат пропонує високе світлопропускання та сонячну пропускну здатність, що робить його ідеальним для теплиць та зовнішніх приміщень. Опал і бронза, з іншого боку, забезпечують набагато нижчий рівень передачі - але він пропонує ті ж теплопровідні властивості.

Хоча гнучкість є однією з найвідоміших особливостей  покриття з полікарбонату, є й інші переваги використання такого матеріалу для зовнішньої покрівлі. Одне полягає в тому, що він легкий, стійкий до ударів і руйнувань, його можна формувати, щоб відповідати незвичайним конструкціям покрівель - ідеально, якщо ви працюєте за індивідуальним проектом і хочете запропонувати своїм клієнтам щось особливе.

У вас є все, що вам потрібно знати про використання покрівельних листів з полікарбонату у вашому наступному проекті будівництва. Якщо ви все ще не впевнені, чи підходить вам матеріал, зв’яжіться з командою PlastOk вже сьогодні.

Перш ніж почати:

Перш ніж розпочати, потрібно пам’ятати про кілька речей:

 • Будівельні норми дозволяють лише ставити дах на 20 квадратних метрів або під свою перголу, тож переконайтесь, що ви правильно її заміряєте і чи не перебуваєте під обмеженням.
 • Вам знадобиться мінімум падіння на 5 градусів, щоб дощова вода могла стікати з неї.
 • Завжди добре проконсультуватися із вашим поставщиком щодо будь-яких оновлених будівельних норм, про всяк випадок.
 • Існує ряд різних стилів і кольорів покрівельного покриття з полікарбонату, тому просто виберіть тип, який підходить саме вам.

 

 

Перенесіть вимірювання на лист покрівельного покриття з полікарбонату.

Вимірювання та різання
 • Виміряйте довжину ваших листів. Це відстань від будинку до кінця перголи, допускається 60 мм перекриття, щоб забезпечити жолоб. Це гарна ідея виміряти кожен лист окремо, на випадок, якщо ваш будинок і брус перголи не зовсім паралельні.
 • Перенесіть вимірювання на лист покрівельного полікарбонату, використовуючи прямий край і звичайний маркер.
 • Виконайте ті ж кроки, що порекомендувала вам компанія для монтажу власноруч.

 

 

 • Якщо на даху вашого будинку немає великих карнизів, вам знадобиться встановити кілька, щоб вода не просочилася між дахом полікарбонату і стороною вашого будинку.

 

 

Накрутіть аркуш на виворіт перголи.

Встановлення листів профільованого полікарбонату

Покладіть перший лист покрівлі на перголу, засунувши її під фасад. Переконайтесь, що  покриття паралельне крокв, а на кінці є 60 мм перекриття. Також слідкуйте за тим, щоб кінець розрізаного аркуша був проти будинку.

 • Як тільки він на місці, накрутіть аркуш на виворіт перголи.
 • Використання кріплень з полікарбонату 14 г х 50 мм означає, що вам не потрібно попередньо висвердлювати жодні отвори, а також різко скоротить час монтажу 

 

 • Зафіксуйте гвинти через кожну другу високу точку на покрівлі - це зупиняє протікання води через отвори. Використовуйте прямий край для позначення точок гвинта, щоб вони знаходилися в акуратній прямій лінії. Не вкручуйте першу високу точку, що дозволяє перекривати наступний лист.
 • Просвердлите гвинт вниз досить просто, щоб він не штовхав лист занадто далеко.
 • Просвердлюючи отвори через крокви та полікарбонатні покрівлі, використовуйте стандартний покрівельний гвинт.
 • Помістіть наступний лист покрівлі, переконавшись, що там перекриття, і щоб воно відповідало попередньому листу.
 • Просвердлите перекриття і продовжуйте фіксувати аркуш, як описано вище.

 • Продовжуйте класти решту ваших листів. Діставшись до торцевого аркуша, можливо, вам доведеться скоротити його на ширину - якщо це так, переконайтеся, що сторона, не вирізана, знаходиться зовні.