Килими, коврики та підлогове покриття

Саме час облаштувати стильно і зручно робочу зону дома чи в офісі

У цьому вам допоможе наш настил для підлоги, який легко укладається і рівномірно лягає. Він миттєво оновить вигляд вашого дому або офісу і навіть ігрової (дозволить облаштувати зону відпочинку) або їдальню. Вам залишається тільки вибрати розмір, товщину і кутики (заокруглені чи прямі).

 

  

 

Наші килими — це чудова можливість продемонструвати свій стиль

Вони створять теплу та затишну атмосферу у вашій оселі. А в кімнаті з кріслами і диванами великий полікарбонатний килим навіть здатен об'єднати інтер'єр в єдине ціле, оскільки він прозорий. Оцініть наш асортимент: ви можете підібрати розмір, товщину.Завдяки тому що килим прозорий нічого не буде псувати дизайн і вигляд залишатиметься звичним.

Килими, що захистить вашу підлогу, під якими нічого не приховано

Ці килимки виготовлені із монолітного полікарбонату, який вважається антивандальним. Навіть якщо матеріал малої товщини. Ніяких додаткових царапин на ламінаті чи щойно пофарбованому паркеті. Все залишиться ідеальний, як тільки після ремонту. Крісло, тумбочка чи дитяча гойдалка, жодна річ не зможе пошкодити вашу підлогу. У кожного із нас в душі існує перфекціоніст, який бажає бачити речі в порядку та без пошкоджень. Що ж, давайте не підводити його.

 

Обрати та замовити із доставкою по всій Україні килимок (підлогове покриття) від механічних пошкоджень - ЖМІТЬ