Дешеві теплиці - на що звернути увагу при покупці ?

Коли ви думаєте про якісні теплиці, то неминуче вигадуєте прекрасну вікторіанську оранжерею, виготовлену з листяних порід найвищої якості, красиво пофарбовану та підняту на вершину регенерованих цеглин, з архітектурним походженням. У комплекті з високим класом, високотехнологічними функціями та вражаючими аксесуарами, вона буде наповнена великою кількістю прекрасних фруктів, овочів та гарячих домашніх квітів. І звичайно, зроблена з найкращого, найдорожчого, блискучого загартованого скла з відповідними холодними рамами та чудовими прокрученими металевими лавками по периферії. Це, звичайно, втілення якісної теплиці, і є з чого вибрати, але є якісніша теплиця, ніж цей ідеал. Мова йде про якість у будь-якому аспекті теплиці, від дизайну та матеріалів до виробництва, постачання та монтажу. Ви можете придбати найменший парник, відомий людині, але якщо ви хочете, щоб він витримав перевірку часом,  він повинен бути якісним. І  все ж, парник  повинен бути зроблений з міцних, надійних матеріалів, розроблених і побудованих так, щоб вони продемонстрували тривалий час експлуатаії .
 
У сучасному світі з таким великим вибором та способами покупки це може бути складним завданням, справді знати, чи отримаєте ви найкращу якісну теплицю за свої гроші. Як завжди, дослідження є ключовим, а відгуки клієнтів - ще один дійсно корисний інструмент, який допоможе вам вибрати правильний якісний продукт, що відповідає вашим потребам та бюджету. Ми всі знаємо прислів'я "купуй дешево- купуй двічі". Це прикро, якщо теплиця виходить з ладу під час першої негоди, і вам в кінцевому результаті потрібно придбати щось інше, щоб замінити її.

Отже, які аспекти потрібно враховувати при покупці якісних теплиць:

  • Скло, полікарбонат або плівка - всі мають різні плюси, мінуси та ціни, але якість можна знайти в усіх діапазонах, навіть у найскромнішому спливаючому вікні, переносному ході , полікарбонат перемагає садове скло за якістю та безпекою, є розумним варіантом що захистить від ультрафіолету.
  • Пиломатеріали або алюміній - листяна деревина править над хвойними деревами, по довговічності, але алюміній - це, мабуть, найбільш довговічний матеріал з усіх, і його в наші дні можна покрити порошком навіть на каркасі з традиційною привабливістю він буде служити довгий час.
  • Розмір парника - високі теплиці, як правило, пропускають більше світла, але якщо менша теплиця - все, що вам потрібно, і ви хочете або можете собі дозволити то будьте уважні до розумних конструкцій, які максимально збільшують простір та світло, а головне якість.
  • Парникові запаси, аксесуари та обладнання - безумовно, поцікавтеся якістю та поміркуйте, що ви хочете досягти, перш ніж інвестувати в комплект, який вам справді не потрібен.

Якщо ви прагнете максимально використовувати свій засклений простір, не спокушайтесь на дешевше, це в кінцевому рахунку може коштувати вам більше. Якісні теплиці роблять надійну інвестицію!