Застосування та переваги полікарбонату

Застосування та переваги полікарбонату

 

Нові відкриття в сфері технологій над якими працювали і продовжують працювати багато наукових інститутів і лабораторій привели до появи нових сучасних матеріалів і товарів з них. Одним з таких свого часу стало відкриття і виробництво полімерів, зокрема полікарбонату, технологія виробництва якого продовжує вдосконалюватися з кожним днем.


Якщо зупинитися на хвилину і подивитися уважно навколо - ми побачимо безліч речей з полікарбонату, які увійшли в наше життя змінили і доповнили його. Предмети побуту і різні побутові прилади значно поліпшили якість життя і стали нашими помічниками в повсякденних справах.


  Архітектурні споруди та їх елементи змінили і продовжують перетворювати зовнішній вигляд вулиць і фасадів будівель. Полікарбонатні навіси, теплиці, альтанки і безліч інших корисних доповнень (труби для зрошувальних систем плівки і каркаси) знайшли своє місце на дачних ділянках в приватних і фермерських господарствах.


На відміну від громіздких і дорогих важких металевих споруд або ж нетривких виробів з дерева -товари з полікарбонату міцні, сучасні і не вимагають спеціального догляду. Ми отримали в результаті три види цього полімеру, два з яких - стільниковий і монолітний - міцно зайняли свою нішу на ринку України.


Виробництво-торгова компанія «Plastik OK» одна з компаній Західної України, яка успішно займається просуванням цього безумовно сучасного і необхідного полімеру і готова представляти своїм споживачам досить широкий перелік товарів з полікарбонату і послуг з їх придбання та експлуатації.

 

Монолітний полікарбонат

 


Сучасні архітектурні доповнення міста - велика заслуга і результат застосування монолітного гідрокарбонату і виробів з нього. Бетонні і громіздкі металеві елементи міського декору успішно замінюються виробами з полікарбонату. Це захисні огорожі дворів і, наприклад, спортивних майданчиків, світлопроникні авто огородження, які до цього ж виконують шумозахисну захисну функцію; арочні перекриття, пішохідні переходи-містки, витяжки, і, звичайно ж - рекламні вивіски як неодмінний атрибут міської вулиці. Прозорий як скло, але в той же час легкий, володіє захисним шаром від впливу УФ-променів, ударостійкий, має шумо- і звукоізоляційні властивості, монолітний полікарбонат легкий в обробці і монтажі. У нашій компанії «Plast Ok» Ви можете придбати сучасні товари з полікарбонату за прийнятною ціною.

 

Другий вид полікарбонату, представлений компанією «Plast Ok» - стільниковий полікарбонат. Цей полімер  завдяки своїм властивостям набирає все більше популярності. У нашій компанії Ви можете вибрати і купити навіси для автомобілів або полікарбонатні тепличні і плівки. Розбірні, вони легко транспортуються  і, що не менш важливо, міцні теплиці для дачних ділянок різних розмірів, а також каркаси для їх виготовлення. При цьому можна використовувати і плівку, яка надійно вкриє рослини і захистить їх від перепадів температур і ультрафіолету. Термостійкі, ударостійкі, тепло- і світло провіднітеплиці із стільникового полікарбонату довговічні і мають гарантію 10 років.