Полікарбонат - це?

Полікарбонат - матеріал нового покоління.
Винахід полікарбонату відкрив найширший спектр застосування цього матеріалу. Всі види полікарбонату широко представлені на ринку Західної України, зокрема в Івано-Франковську й Івано-Франковськійобласті.Висока якість механічних і оптичних властивостей дозволяє виробляти всілякі товари - комп'ютери, лінзи, безліч конструкцій в різних галузях промисловості. На сьогодні відомо три види гідрокарбонату:
1. Монолітний
2. Стільниковий
3. Профільований
Монолітний гідрокарбонат або монолітний пластик.
Своїм виглядом матеріал нагадує акрилове скло, має високу термостійкість і ударостійкість; це прозорий полікарбонат. Його називають «ударостійким склом». Ринок Західної України дозволяє купити моноліт високої якості. Монолітний гідрокарбонат дозволяє втілити будь-які архітектурні задуми. Крім звичних і знайомих нам вивісок і знаків, вуличних ліхтарів і щитів, цей полімер дозволяє створювати вироби та їх елементи найскладніших форм. Величезні секції круглої форми - куполи, арочні проходи, необмежені по довжині світлові конструкції на дорогах та інше. При цьому основа може мати будь-яку форму, відповідну дизайнерським задумам і архітектурному смаку. Веранди, зимові сади, створені за допомогою монолітного гідрокарбонату будуть неповторні і індивідуальні. Міцність цього матеріалу в 250 разів перевищує міцність скла. Полімер представлений​​чотирма кольорами (жовтим, синім, зеленим, бронзовим), може бути прозорим.
 Маючи прекрасні технічні характеристики, важливо зауважити, що монолітний гідрокарбонат майже не  використовується в такій області будівництва, як установка горизонтальних перекриттів. Мова йде про вартість, що перевищує вартість іншого, більш поширеного будівельного матеріалу, стільникового полікарбонату.
Стільниковий полікарбонат - полікарбонатний стільниковий пластик - ще один вид полікарбонату. Найчастіше використовується в сучасному будівництві і надзвичайно популярний. Як правило, це профільовані панелі, що мають два, три і більше шарів і поздовжні ребра жорсткості.
Листовий матеріал має незвичайні перетини, мета яких-додавати стійкості проти навантажень природного характеру: граду, великих обємів снігу, перепадів температури, впливу радіації. стільниковий гідрокарбонат - це вогнетривкий полімер. Стандартна довжина листа шість метрів, ширина - 2,1, товщина - від 4 до 32 мм. Представлений синім, зеленим, жовтим, червоним кольорами і відтінками; може бути прозорим. Володіє низькою вагою, економічний і довговічний.
Третій вид гідрокарбонатів - профільований.
Складається, як правило, з одного шару. Представляє з себе повздовжну хвилю, товщиною близько 1,2 мм і висотою близько 5см. Маючи таку  структуру, профільований гідрокарбонат набуває високу жорсткість і низьку питому вагу. Це легкий, вогнетривкий та теплопровідний полімер придатний для роботи в будь-яких погодних умовах. Як і всі полімери, матеріал добре проводить тепло і світло ; стійкий до хімічного впливу.

Вибір завжди залежить від поставленої мети. Український ринок надає можливість вибрати, замовити й купити полікарбонат будь-якого виду.