Пластикові підставки: підставки для поліграфії, менюхолдери, візитниці. Переваги.

Пластикові підставки: підставки для поліграфії, менюхолдери, візитниці. Переваги.

 

Ніщо у світі не стоїть на місці. З кожним днем тенденції в різних галузях змінюються, а технології вдосконалюються. Рекламні технології не є виключенням. Оскільки те, як буде проходити продаж визначає успішність бізнесу, то необхідно надати належної уваги тому, як буде презентований товар. Презентація відіграє важливу роль у будь-якому бізнесі.

 

В ресторанах меню на столах, які розміщені на стильних підставках більше сподобаються гостям. Також спеціальні пропозиції закладу на тейблтентах стануть можливістю для рестораторів збільшити обсяги продажів.

 

               

 

Різні організації розміщують інформаційні блоки на настінних підставках для ознайомлення клієнтів та гостей з переліком послуг, розкладом роботи, інформацією про компанію тощо. Найчастіше таку поліграфію розміщують в настінних карманах.

 

               

 

Пластикові кармани для поліграфії застосовують в різноманітних галузях комерційної діяльності. Багатофункціональність цих рекламних продуктів дає можливість застосовувати їх і в школах, і в дитсадках, і торгових центрах, лікарнях і тд. Кармани використовують для розміщення поліграфічної продукції з інформацією, яка буде цікавою безпосередньо для цільової аудиторії.  Кармани для поліграфії можуть бути розміщені на столах, стінах чи на підлозі. Зовнішній вигляд та розміри можуть бути дуже  різноманітними  та  обговорюються з замовником. У нас ви можете замовити кармани для розміщення поліграфії за доступними цінами.

 

Пластикові холлдери досить успішно використовуються практично в кожному кафе, магазині техніки чи одягу, взуття чи інших організаціях. Головна ціль застосування - зробити обслуговування клієнтів більш комфортним та забезпечити доступність інформації для людей. Замовити пластикові  холлдери  різноманітних модифікацій Ви можете у нашому інтенет-магазині.

 

               

 

Сьогодні візитки стали невід'ємною складовою сучасного ділового світу. Візитки створюють імідж компанії та містять необхідну інформацію про компанію. Місцем для зберігання цих іміджевих елементів є підставки для візиток. Визитниці також створюють атмосферу у ділових відносинах. У нас ви зможете купити візитниці, на які буде нанесено Ваш логотип. Можна також замовити візитниці з особливими модефікаціями конструкції  чи стандартні пластикові візитниці.

 

               

Як правило, матеріалом для виготовлення вище перелічених конструкцій слугує прозорий пластик різної товщини. Найчастіше використовують листи товщиною 1.5, 2 або 3 мм. Можливі також варіанти виготовлення конструкцій з напівпрозорого або непрозорогого кольорового пластику. У випадку виготовлення продуктів із люмінесцентного пластику дуже виграшно виглядає брендування продукції за допомогою гравіювання. Кожне замовлення детально обговорюється з клієнтом.

 

Головними перевагами пластикових тейблтентів, холлдерів та підставок є наступні речі:
1) низька ціна
2) легкість конструкцій для транспортування
3) можливість брендування різноманітними способами
4) естетичність

 

Наш інтернет-магазин пропонує Вам широкий вибір конструкцій із пластику. У нас Ви можете купити пластикові підставки та тейблтенти за приємними цінами. Адекватна цінова політика та висока якість продукції - головні причини нашої популярності. Приєднайтесь і Ви до числа наших задоволених клієнтів.