Вісім порад щодо встановлення сотового полікарбонату

Вісім порад щодо встановлення сотового полікарбонату

Сотові листи з полікарбонату є міцним та привабливим рішенням для різноманітних покрівельних та скляних застосувань, і вони вимагають певного догляду та уваги під час монтажу, щоб вони виглядали та працювали найкраще. Щоб отримати максимальну віддачу від вашого проекту з полікарбонату, вам потрібно буде дотримуватися кількох основних вказівок під час встановлення, щоб переконатися, що ви отримаєте бажаний вигляд, одночасно захищаючи довгострокові показники продукту. Ось кілька порад, які слід врахувати перед початком роботи.

 

 

 

  1. Більшість сотових полікарбонатних листів мають стандартне УФ-покриття з одного боку, призначене для захисту панелі від вицвітання або знебарвлення, спричиненого сонцем. Під час монтажу панелей переконайтеся, що це УФ -покриття звернене назовні. Якщо ви встановите панелі стороною покриття, панелі не будуть захищені.
  2. Розташуйте ребра кожного листа вертикально для віконних та стінових конструкцій та паралельно потоку дощу для покрівельних конструкцій. Деякі виробники пропонують просвердлити отвір у U-подібних профілях в нижньому кінці панелей, щоб конденсат природним чином виходив з каналів багатостінної конструкції за допомогою сили тяжіння.
  3. Захисна плівка на кожному листі повинна залишатися на місці під час установки, але ви не повинні  затискати плівку під шурупи та інше оздоблювальне обладнання. Щоб цього уникнути, перед установкою частково зніміть захисну плівку з верхньої та нижньої частин панелей, щоб ви могли прикріпити їх і все одно чисто видалити плівку, коли монтаж буде завершено.
  4. Зніміть захисну плівку, як тільки лист закріпиться на місці і монтаж буде завершено. Залишення плівки на місці після монтажу може призвести до її випікання на поверхні під впливом тепла та прямих сонячних променів, а потім її неможливо видалити.
  5. Під час монтажу переконайтеся, що кінці листів залишаються закритими, щоб запобігти потраплянню пилу та сміття в канали всередині багатостінної конструкції. Якщо матеріал все -таки потрапив всередину, видаліть його за допомогою стисненого повітря. Очищення канавок стисненим повітрям також рекомендується після того, як панелі закріплені на місці і безпосередньо перед кріпленням торцевих профілів.
  6. Для обрізки стінових панелей використовуйте лише схвалені ріжучі інструменти . До них, як правило, належать дискові пили з тонкими зубцями, лобзики, настільні та ручні пилки. Використовуючи більш тонкі листи, ви також можете використовувати загальнодоступний ніж, надміцні ножиці або олов'яні шматочки. Просто переконайтеся, що лезо гостре, якщо ви хочете мати гарний чистий край. Полікарбонатні листи також можна просвердлити за допомогою електричної дрилі.
  7. Відміряйте сім разів, відріжте один раз і не забудьте дати місце для теплового розширення . Зверніться до поставщика, щоб отримати найточнішу швидкість теплового розширення для виробу, який ви використовуєте. Якщо ви вважаєте, що для вашого проекту потрібен герметик, спочатку зверніться до виробника, щоб визначити, які типи герметика безпечні для використання з вашим полікарбонатним виробом.
  8. Оздоблення кінців листа U-профілями або алюмінієвою стрічкою, це запобігає потраплянню пилу та сміття в багатостінні канали.

Plast Ok прагне підтримувати своїх дистриб'юторів та кінцевих користувачів корисною інформацією про встановлення, обслуговування та застосування нашої продукції. Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номером на сайті . Якщо вам потрібна допомога у пошуку дистриб’ютора у вашому регіоні, зателефонуйте нам або надішліть електронний лист.