ТРИПЛЕКС та ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО

 УВАГА! НОВИНКА!

 

В нашому інтернет-магазині в асортименті товарів з’явилися нові назви:

 

ТРИПЛЕКС та ЗАГАРТОВАНЕ СКЛО.

 

 

ТРИПЛЕКС –   багатошарове, куленепробивне, броньоване скло.

 

ТРИПЛЕКС – не даремно вважається найбезпечнішим склом.

Міцність скла покращується за рахунок використовувано скла, його товщини та плівки. Зверніть увагу на те, що навіть найпростіший триплекс забезпечує надійність та безпечність, має незаперечні переваги в порівнянні зі звичайним склом.

 

Прозорий триплекс ( користується найбільшим попитом та використовується в склопакетах, в інтер’єрних вирішеннях простору);

Матовий триплекс ( предмети інтер’єру, козирки, конструкції для схову від сторонніх поглядів); Триплекс з пофарбованим склом (для вирішення творчих задумок дизайнерів);

Декоративний триплекс (при виготовлені використовується дзеркальна, люмінесцентна плівка, плівка з голографічним ефектом, фотодрук на склі).

На сьогоднішній день – це найбезпечніше  і надійне скло. Розбити його практично неможливо. Основна його перевага – це ударостійкість.

Незамінимим є при виготовлені фасадів, вітрин торгівельних зон, зимових садів, вікон , дверей, сходів, меблів – всього не перерахувати.

 

ЗАГАРТОВАНЕ (КАЛЕНЕ) СКЛО

 скло, що виготовляється методом розігрівання-охолодження, чим підвищується  його міцність до механічних пошкоджень та температурних перепадів.

Міцність виробу збільшується у 5 – 6 разів. А в разі руйнування виробу з загартованого скла – скло розпадається на дрібні осколки з притупленими краями. Відповідно таке скло є дуже безпечним при використанні. В розігрітому стані є можливість моллірування (згинання). Гнуте скло широко використовується дизайнерами, так як округлі гнуті форми додають своєрідного стилю та індивідуальності скляній конструкції.

Найпоширеніший матеріал, що використовується в сучасному дизайні фасадів будівель і в середині приміщень – це гартоване скло – незамінний та безпечний матеріал.

Якщо ви шукаєте якісні   матеріали за відмінною ціною – купуйте їх тільки тут!

Вибрати і замовити   можна у вкладці з товарами. Переходьте за цим посиланням.