Про фермера ідіота

Для роботи на землі багато розуму не потрібно?


Поширена помилкова думка, що фермери не є освіченими, а фермерство - це професія "селюків". Погодьтеся, звучить дико: коли, сьогодні - з'являється все більш керованого технологіями сільського господарства, орієнтованого на міські райони?

Оскільки це є необхідним доповненням для зростання прибутку.
Пригадуєте, як ми правильно радимо студентам вступати в нові галузі навчання та нові професії?

Функціональна теплиця пов’язує практично кожен предмет. Експлуатація продуктивної теплиці включає знання мистецтва та дизайну, бізнесу, економіки, біології та політики (якщо говоримо про опт).

Розуміючи, як працюють теплиці, ми можемо краще підійти до складності багатогранної економіки. Як і теплиця, стійка економіка може належним чином функціонувати лише шляхом мислення в рамках міждисциплінарних та цілісних систем.

Найважливішим висновком є те, що розуміння сільського господарства є невід’ємною частиною стійкої освітньої системи. Єдиний спосіб змінити мислення низького фермера - це навчити студентів на вищому рівні того, як це працює. Сільське господарство може і стане життєздатною кар’єрою, коли ми зрозуміємо, що для належного функціонування потрібен високий рівень інтелекту.

Крім того, оскільки наша система сільського господарства змінюється поряд з новими технологіями, розумний дизайн теплиць може як компенсувати деякі збитки, спричинені зміною клімату (включаючи використання води та енергії), а також створити адаптивне рішення для їх наслідків. Тепличні технології є життєво важливими для майбутнього сільського господарства.