Теплична плівка стабілізована

ТЕПЛИЧНА ПЛІВКА СТАБІЛІЗОВАНА

 

Теплична плівка широко використовується в сільському господарстві. Не лише для покриття парників та теплиць, а ще й  з метою  накриття силосних ям, кормових сховищ, мульчуванні, пропарці ґрунту та  т. і. Виготовляють її методом екструзії високого тиску та додають до складу різних компонентів (антифогів, світлостабілізаторів) , що підвищують якість та міцність плівки. Світлостабілізатори  зменшують рівень шкідливого впливу сонячного проміння, а антифоги -  запобігають потінню теплиць, створенню конденсату.   Ці особливі добавки-стабілізатори мають захисні якості та створюють в теплиці ідеальний мікроклімат.  Різноманітні розміри та щільність дають можливістьвибагливим замовникампідібрати матеріал  для всіляких потреб. Термін використання тепличної плівки залежить від її характеристики і можуть використовуватися впродовж 2-10 сезонів.

 

Стабілізована теплична плівка виготовляється з використанням високотехнологічних  матеріалів і добавок, що надають плівці певних властивостей.                                                                                                            

«Антиконденсатна» плівка теплична (теплична плівка підфарбовується в синій колір);
«Теплозбереження» теплична плівка (підфарбовується в оранжево-червоний колір);
-   З «антивірусною» або
 "інсектицидною" добавкою (підфарбовується в зелений колір).

 

Кожен рулон має відповідну бирку, де вказані всі спеціальні властивості. Термін служби стабілізованої тепличної плівки залежить від конструкції  та розташування теплиці, способів кріплення, регіону  й інших природніх і механічних чинників, а головне – якістю та концентрацією    стабілізатора. Не менш важливим є  товщина плівки, що гарантує забезпечення максимальної механічної міцності. Тепличні УФ-стабілізовані плівки товщиною більше 120 мікрон можуть мати термін служби більше трьох років, адже руйнування викликає ультрафіолетове випромінювання сонця (УФ промені).Сучасні УФ-стабілізатори, різні добавки сповільнюють процеси фотохімічного розкладу плівки від сонця.

Зверніть увагу на те, що звичайна плівка з поліетилену, яка встановлена на теплицю чи парник на початку весни, в липні починає руйнуватися (розпадатися).

 

Основні якості стабілізованої тепличної плівки:

-       чудова світлопроникність;

-       високий рівень стійкості до УФ випромінювання;

-       якісна гідро- та тепло ізоляція;

-       підтримує рівень вологості ґрунту;

-       створення парникового ефекту;

-       тривалий термін експлуатації , стійка до негативних природних факторів навіть при t від - 50 градусів до +60 градусів;

-       дуже практична і економічно вигідна.

Купити плівку можна зв'язавшись з нашими менеджерами або онлайн.