Новинка - ШАГРЕНЬ - текстурований монолітний полікарбонат

Текстурований лист полікарбонату - це той, який розроблений з малюнком з однієї сторони. Така поверхня призначена для поліпшення різних пов'язаних з нею характеристик, які, можливо, вимагали б використання додаткових матеріалів під час будівництва.

Прозорість
Прості листи з полікарбонату, як правило, прозорі і можуть пропускати до 90% видимого світла, і лише завдяки тисненню певна кількість світла, що проходить через лист, затуманює зір. Залежно від характеру текстури, текстуровані листи можуть пропускати від 40 до 72% світла - в середньому це 60%. Таким чином, текстуровані листи полікарбонату найкраще працюють в ситуаціях, коли рівномірно розподілене світло важливе лише в певній кількості. Саме ступінь пропускання світла визначатиме характер застосування. Непрозора властивість цих листів допомагає захистити графіку, що знаходиться на другій поверхні, а також запобігає деградації,такі листи як правило вкористовують при монтажі парканів чи ділянок , де потрібно закрити видимість та при цьому зберегти  природнє освітлення.

Дифузія світла
Властивість дифузії світла визначає кількість перпендикулярного світла, втраченого внаслідок ефекту розсіювання, що може бути досягнуто шляхом пропускання світла через непрозорий предмет або відштовхування його від напіввідбивної поверхні. Текстурована поверхня покращує розсіювання світла, що допомагає усунути тіні та ефекти горіння, забезпечуючи рівномірне розподілення м’якого світла в межах ділянки.

Гнучкість
Текстуровані листи полікарбонату відрізняються високою гнучкістю, що допомагає їм поглинати високий вплив удару від граду, дощу, снігу, буріння або забивання, не руйнуючись, розтріскуючись і не втрачаючи своїх механічних властивостей.

Показник заломлення
Показник заломлення - це величина відхилення, яку промінь світла під час подорожі утворює одне середовище до іншого між середовищами різної щільності. Текстура, нанесена на листи полікарбонату, маніпулює цим показником заломлення. Це означає, що виникнуть обставини, коли повне внутрішнє відображення відбуватиметься легким відштовхуванням назад, а не проходженням листа. Ця властивість зменшить кількість світла, що проходить, більш ніж на 28%, тим самим затемняючи зір.

Всі ці властивості фактурних листів полікарбонату роблять їх ідеальними для декількох промислових застосувань, де вони використовуються для оргтехніки, застосувань для скління, автомобільних циферблатів, автоматів керування та інших місць, які потребують низького блиску та відмінної стійкості до подряпин.Компанія Plastok - один з найбільших  поставщиків  листового полікарбонату в країні, яка продає такі фактурні аркуші, які витримують екстремальну погоду, це може бути палюче літо, зима з низьким рівнем нуля або сильний дощ. Ці листи, мають високу ударну міцність і прозорі, гнучкі, довговічні, а також малу вагу. Вони мають в 250 разів більше ударної міцності скла і до 40 разів більше, ніж акрилу подібної товщини, завдяки чому ці листи практично не руйнуються. Ці властивості полегшують обробку, зберігання та монтаж цих листів простим свердлінням, різанням та обрізкою.