Cфери застосування монолітного полікарбонату

Листами полікарбонату часто заміняють скло, пластик, акрил та інші вироби, оскільки полікарбонат є вигіднішим за допомогою своїх унікальних  характеристик. Сьогодні полікарбонат використовується  у різних галузях промисловості, таких як будівництво, сільське господарство, електроніка та багато інших. Згадані види - найрізноманітніші та найпопулярніші сфери, в яких вони використовуються. Пласток пропонує плоскі полікарбонатні листи для різноманітних застосувань і вже встановив тисячі квадратних метрів по всій україні в проектах, які перевершують уяву. Рішення встановити полікарбонатні листи забезпечує надзвичайну стійкість до ударів і довговічність, і вони доступні в діапазоні відтінків від прозорості, що має скло, до заштрихованої панелі - з дифузією або без неї. 

До основних галузь, в яких широко використовуються конструкції з монолітного полікарбонату, відносяться:

Будівництво 

Матеріал підходить для облаштування світлопрозорих перекриттів, панорамного скління, шумозахисних екранів, козирків. Висока міцність полікарбонату дозволяє будувати з нього міцні і надійні паркани.

Архітектура

Відкрийте для себе дизайнера. Полікарбонат ідеально підходить для внутрішніх пристроїв, таких як перегородки та екрани. Які легко працюю із зовнішніми кліматичними умовами.

Сільське господарство

Прекрасно використовуються для будівництва теплиць та розсадниківлисти полікарбонату заміняютьскло та інші традиційні матеріали.

Ці листи мають чудовий захисний шар від УФ, який пропускає майже все сонячне світло, зберігаючипри цьому світло, захищаючи таким чином рослини всередині. 

Засоби спорядження та безпеки

Листи з полікарбонату в даний час широко використовуються для захисту від бунтів, шумових барєрівзахисних козирків. Основна проблема використання цих аркушів у міліції - це використаннята зловживання цими предметами, що призводить до пошкодження цього обладнання та робить їх марними.Але, якщо ці листи забезпечені шаром покриття проти подряпин, ці інструменти стають стійкими до подряпин. Це призводить до стійкості проти стирання, що дозволяє цим обладнанням протистояти постійному використанню та приносить їм тривалий термін експлуатації.

Реклама і торгівля 

Листи матеріалу добре підходять для організації вітрин, рекламних щитів, лайтбоксів. На відміну від скла, полікарбонат дуже складно розбити, тому в разі його використання для складання вітрин можна не боятися за виставлений товар.

Автомобільна промисловість

Листи з полікарбонату такоже широко використовують в автомобільній промисловості завдяки їх легкій вазі та іншім чудовим властівостям, таким як гнучкість, жаростійкість, низьке потрапляння вологості та розмірне забезпечення. Своєю легкою вагою листиздатні забезпечити оптимальну конструкцію та виготовити сегменти авто, ручки для входу, передні світлові панелі, внутрішні фокусні точки та панель радіатора. Листи з полікарбонату - найкращі матеріали, які можна використовуват для покращення зовнішнього вигляду автомобілів, для стильного та ефективного зовнішнього вигляду.

Електричні аксесуари, апаратні пристосування та оптичні пластини

Листи з полікарбонату використовують для виготовлення декількох електричних аксесуарів та апаратних застосувань. Високі показники якості полікарбонатних листів роблять їх перспективними матеріалами для виготовлення сенсорних деталей, РК-секцій, комутаційних реле, комп'ютерів, стільнікових телефонів, роз'ємів, компакт-дисків, DVD-дисків ТОЩО. В електричній та електронній промисловості, оскількі лист є одним з найбезпечнішіх и довговічних матеріалів. 

Це лише деякі з популярних та поширених застосуваньполікарбонату. 

Існує ще багато інших, де такі листи використовуються, як окуляри, непрохідні вікна, полиці роздрібних магазинів та багато різновидів побутових застосувань, оскільки листи полікарбонату міцніші , ніж будь-який інший матеріал.