Автонавіс чи гараж

Автомобілі та гаражі допомагають захистити ваш автомобіль від стихій. Вони запобігають удару граду, снігу та дощу від вашого автомобіля, а прикріплені до вашого будинку, дозволяють обійти ці елементи, щоб дістатися до та з вашого автомобіля.

Незважаючи на ці кілька подібних ознак, однак, вагони та гаражі - це дуже різні структури. Ми окреслюємо відмінності між цими двома матеріалами нижче, щоб ви могли прийняти більш обгрунтоване рішення про те, який з них може підійти для вашого будинку.

Зовнішній вигляд

І навіси, і гаражі доступні в багатьох видах і стилях. Автонавіси можуть бути простим металевим каркасом з дахом, металевим каркасом, драпірованим з тканини, або постійною конструкцією, прикріпленою до вашого будинку. У навіса може небути стін або трьох стін. Ці стіни можуть бути виготовлені з цегли, каменю або набічні, щоб відповідати вашому дому. Прикріплені Навіси можуть також використовуватися як зону внутрішнього дворика, а також як покриття для автомобіля, оскільки вони відкриті принаймні з одного боку.

Гаражі можуть бути прикріплені до вашого будинку або окремо розташованої конструкції . Вони завжди мають чотири стіни та дах і є повністю закритим приміщенням. Хоча гараж може бути окремою спорудою, зведеною для простоти, гаражі, швидше за все, відповідатимуть решті вашого будинку за стилем, зовнішнім виглядом та матеріалами. Незалежно від того, гараж прикріплений до вашого будинку чи вільно стоїть, він, ймовірно, має такий самий сайдинг та покрівельний матеріал, як і решта вашого майна.

Зберігання та додатковий простір

Автонавіси призначені для укриття транспортного засобу від найгірших елементів. Будь у них стіни чи ні, у них немає дверей чи способу закріпити укриття. Зазвичай вони не використовуються для зберігання, оскільки ваші речі можуть бути викрадені або піддані впливу зовнішніх умов. Крім того, навіси не вважаються житловими зонами. З цих причин їх простіше і дешевше побудувати, оскільки їм не потрібно залежати будівельним нормам. Однак це також означає, що ви не будете використовувати їх для особистого притулку, сну чи зберігання речей.

Гаражі часто використовуються для зберігання, крім того, щоб утримувати свій транспортний засіб. Вони можуть бути замкнені і часто прикріплені до будинку для легкого доступу. У гаражі прийнято також розміщувати інструменти, газонокосарки, велосипеди, обладнання для вулиць та інші предмети. Гаражі також можуть бути готові, щоб дозволити їх використовувати для підприємств, або мати другий поверх над ними, щоб створити додатковий житловий простір.

Установка

Незалежно від того, який тип автонавіса ви зведете, це, швидше за все, буде швидше, простіше монтажу гаража. Оскільки Автонавіси можуть бути простою рамою з дахом, їх можна встановити за кілька годин до декількох днів. Навіть якщо у них три стіни, вони навряд чи матимуть вікна та двері, тому установка займає менше часу. Доступні набори для транспортування, які дозволяють самостійно побудувати просту конструкцію. Для більш детальних конструкцій або транспортних засобів, які прикріплені до вашого будинку, найкраще, щоб підрядник здійснив монтаж.

І навіси, і гаражі встановлені на бетонній плиті . Якщо на даний момент у вас немає плити на бажаній ділянці, землю потрібно вирівняти, а плиту залити. Звідси навіс можна легко побудувати або з металевого каркаса, або з простої, тристоронньої конструкції.

Гаражі - це більш задіяний процес будівництва. Вони матимуть чотири стіни, а також двері, які можна відкривати та закривати, щоб дозволити в’їзд автомобілів. Стіни часто будуть шлакоблоком або іншим міцним матеріалом і покриті сайдингом, який відповідає тому, що використовується в решті вашого будинку. Цей процес може зайняти дні та тижні, залежно від розміру та того, як ви плануєте закінчити інтер’єр.

Дозволи та положення

Навіси для авто не сприймаються як житлова площа, тому їм не потрібно відповідати тим же стандартам, які застосовуються для будівництва будинків. Тому менше міст вимагає, щоб ви видали дозвіл, а нормативів щодо розміру чи матеріалів мало.

Однак гаражі вважаються частиною житлової зони. Стіни повинні бути вогнезахисними і часто утепленими. Зазвичай вони мають електрику. Вони потребують як дозволу, так і перевірки, що може призвести до збільшення витрат на будівництво та терміни.

Безпека та захист

Автонавіси допомагають захистити ваше авто. Вони захищають його від спекотного сонця, граду, дощу та снігу. Але оскільки у них немає дверей і в багатьох випадках немає стін, вони не захищають ваш автомобіль від крадіжок. Якщо навіс відкритий з усіх боків, вам, можливо, доведеться вирішувати проблеми, пов'язані з сильним снігопадом, якщо ви живете в холодному кліматі.

Гаражі пропонують більшу безпеку та захист вашого автомобіля. Ворота гаража можуть бути замкнені, тому ваш автомобіль та речі більш безпечно захищені. Оскільки тут є чотири стіни, а також дах, гараж також зробить кращу роботу щодо запобігання проникненню елементів погоди всередину.

Вартість перепродажу

Якщо додати власний гараж до автомобіля до нерухомості, яка наразі не має його, можна збільшити вартість нерухомості приблизно на 10000 доларів . Постійні автонавіси не збільшують цінності, але вони можуть зробити майно привабливішим для покупців, якщо на цьому місці немає іншого гаража.