Алюмінієві теплиці

 

Одним з найпоширеніших каркасів для теплиць є алюмінієвий профіль. Такі теплиці накривають будь-яким тепличним матеріалом: теплична плівка, армована теплична плівка, стільниковий полікарбонат. Каркас теплиці з алюмінієвого профілю гарантовано не покривається іржею, не піддається корозії ні зовні, ні всередині теплиці.

Компанія PlastOk виготовляє алюмінієвий каркас таких теплиць: арочна, скатна, двоскатна та мітлайдер.

Гарантія на каркас 30 років
Каркаси теплиць виготовлені з міцної сертифікованої алюмінієвої труби . На відміну від оцинкованої сталі, він не піддається корозії, не іржавіє
Гарантія на полікарбонат 10 років
Матеріал практично не змінює властивості з часом
Проста збірка
Можна замовити нашу бригаду або збирати самостійно
Екологічність
Деталі теплиці не виділяють шкідливі речовини і створюють ультрафіолетовий захист.
Під будь-яке завдання у нас є готове рішення. Так само можемо розробити індивідуальний проект
Економічність
Спеціальна конструкція надійно захищає теплицю від граду, дощу і вітру, знижуючи тепловтрати
Не потребують обслуговування
На відміну від теплиць з оцинковки, теплиці PlastOk не потребують додаткового обслуговування (фарбування, заміна іржавих деталей)


Дуже важливо, що такий каркас не прогинається, завдяки квадратному перетину (2х2см),а товщина стінок – 1.5мм. Каркас забезпечує дивовижну стійкість на ґрунті,  що необхідно при снігових та вітрових навантаженнях. Теплиця має двері, дверцята та кватирки – на ваш вибір. Але для того , щоб теплиця була стійкою, необхідно подбати про  точковий фундамент під кожну арку (при довжині до 8 м) або облаштувати бетонний чи дерев’яний стрічковий фундамент розміром 100-50 мм (8 і більше метрів у довжину).

 Саме в теплицях з алюмінієвого профілю можна використовувати системи опалення, поливу, примусової вентиляції і т.д.

 

Теплиця під полікарбонат, цілий рік служить, не вимагаючи додаткових витрат на обслуговування (на обробку або заміну іржавих деталей каркаса, фарбування, щорічну заміну покриття з плівки або розбитого скла). Полікарбонатне покриття теплиці дозволяє заощадити на опаленні в зимовий період, зменшивши витрати на покупку дров, вугілля, газу. Практика та відгуки наших покупців показують, що покриття теплиці стільниковим полікарбонатом окупається за один сезон. Алюмінієв

Багатьом з них, експлуатуючи раніше теплиці під плівкою, доводилося тільки за одну зиму міняти і латати плівкове покриття 2-3 рази, через вплив вітру і снігових навантажень. Це призводило до часткової втрати врожаю в теплиці, через порушення температурних режимів.

 

Оскільки арка теплиці являє собою півколо, то арки теплиці від основи йдуть вертикально або майже вертикально і лише від середини стають дугоподібними. Це дає можливість обробляти біля стін не тільки розсаду, а й дорослі рослини. Однак арочна теплиця мало підходить для вирощування детермінантних ( необмежених у зростанні ) рослин; для них краще конструкція зі строго вертикальними стінами , як , наприклад, у 2 - скатної теплиці.

Щодо розташування арочної теплиці можна сказати те ж саме , що і про 2 - скатної різновиди. Покриття для арочної таплиці може бути як плівкове, так і полікарбонат. Коли Ви хочете побудувати теплицю під скло, то краще обирати варіант одно- чи двохскатної теплиці. 

Отже, основними перевагами, арочної теплиці над скатною можна відмітити наступні:

  • арочна теплиця за рахунок своєї форми є більш стійкою до вітру;
  • в зимовий період з неї краще зсувається сніг;
  • Легше монтувати накриття для теплиці, зокрема, полікарбонат (наприклад, для теплиці шириною 3м можна накрити один лист без додатковго кріплення );
  • розхід матеріалу на арочну теплицю на 40-45% менший , ніж на скатну;
  • в таких теплиць краща проникність світлових променів, ніж у скатних теплиць;
  • конденсат, що утворюється всередині теплиці, стікає по стінках , а не скапує на рослини;
  • відсутність стику панелей на вершині накриття;
  • може монтуватись як на фундамент, так і на деревяні балки, чи просто в землю

 

 

В каталозі нашої фірми, яка займається виготовленням готових конструкцій, можна також побачити назву теплиця Мітлайдера. 
Це особлива конструкція, яка широко стала застосовуватися в нашій країні з кінця XX століття. Це теплицю винайшов
американський учений ще в середині минулого століття. Конструкція зарекомендувала себе з найкращого боку.
У невеликому за розміром спорудженні можна було виростити значну кількість різноманітних рослин.

Спорудження істотно відрізняється від інших теплиць:

1. Теплиця Митлайдера має специфічну дах. На краю, який спрямований в північну сторону формується гострий кут нахилу. Відповідно, більша частина конструкції буде перебувати на південній стороні, і отримувати максимальну кількість сонячного тепла і світла.

2. Усередині парника розташовані горизонтальні балки. Вони виконують дві ролі. Перша роль - це додаткова опора для всієї конструкції, яка забезпечує високу стійкість споруди. Друга роль має непостійний характер. Якщо в теплиці вирощуються плетуться рослини, немає необхідності встановлювати додаткові кріплення. Вони припадуть безпосередньо на опорні балки.

3. У парнику існує якісна система вентиляції. Кватирка розташована уздовж всього торця теплиці. Таким чином, повітряні маси постійно циркулюють. Сухе повітря шкідливий не тільки для рослин, але і для людини. Оскільки дачник значну частину часу проводить в теплиці, його легені піддаються негативному впливу пересушеного повітря.

4. Можливість вирощувати рослини в кілька рядів і поверхів. Для цього необхідно взяти звичайний дерев'яний ящик невеликого розміру, заповнити його грунтів і закріпити на опорних балках.