5 порад щодо надмірної врожайності теплиць

Отже, ви хочете зібрати величезні кущі смачних тепличних овочів. Незалежно від того, чи вирощуєте ви мангольд, перець або гідропонні томати, прості кроки допоможуть вам витягнути деякі героїки садівництва. Давайте поглянемо на 5 найкращих роботи в теплиці.

 

 

 

1. Оцінка сортів

Не всі види створені рівними. Що стосується підвищення врожайності сільськогосподарських культур, важливо зосередитися на вирощуванні найкращих тепличних рослин. Кабачки, помідори, огірки, буряк, редис і квасоля відомі врожайністю. І не забуваймо про картоплю. Вибір конкретних сортів також дозволить вам швидко прийти до успіху. Наприклад, якщо ви вирощуєте помідори в теплиці, ромський та яловичий сорти пропонують відносно високі врожаї порівняно з іншими сортами. І правильний сорт може змінити ситуацію. Тож, перш ніж купувати ці насіння ... проведіть дослідження, яке потребує ваша врожайна теплиця!

 

2. Посадіть різну висоту

Пересадка - це практика посіву двох безкоштовних видів на одному місці, і це основний продукт високопродуктивного тепличного землеробства. Ця техніка має кілька способів. За одним сценарієм можна разом висаджувати високі рослини та сорти, що обіймають землю, щоб максимально збільшити вертикальний простір. Інший варіант-поєднувати повільно зростаючі та швидкозростаючі сорти разом. Коли швидкий виробник мчить до фінішу, його повільно зростаючий супутник утверджується, досягаючи зрілості трохи пізніше для другого врожаю. Існує багато інших методів, але всі вони мають одну перевагу. Посадивши два види один на одного, бур’яни мають менше місця для конкуренції.

 

 

 

3. Оптимізуйте свої контейнери

Дешеві пластикові горщики-це спокуса, що дозволяє заощадити гроші. Але чи вони того варті? Чорт, ні. Пластикові горщики - прокляття здорових коренів. Вони затримують зайву вологу, обмежують здоровий потік кисню і сприяють кругообігу коренів. Ось тоді коріння обходять периметром горщика, зрештою стають заплутаними і нездоровими. А нездорове коріння кине гайковий ключ у будь -яку операцію з вирощування теплиць. В якості альтернативи розгляньте тканинні розумні горщики. Вони трохи дорожчі, але вони більш ніж платять за себе. Ці тканинні контейнери сприяють потоку повітря та вологи через поверхню контейнера. Результатом є бурхливий ріст коренів і великі врожаї. Врахуйте, що органічні помідори коштують 3-6 доларів за фунт. Якщо розумні горщики можуть допомогти вам виростити додатковий фунт або два на рослину, Не потрібно математичного генія, щоб зрозуміти, що вони ідеально підходять для вирощування тепличних овочів. Міцні та багаторазово використовувані рік за роком, вони абсолютно варті інвестицій.

 

4. Перейдіть на вертикалі

Наступного разу, коли ви будете в теплиці, поставте високу орієнтацію. Висота стелі, тобто. Хоча розширити теплицю назовні не так просто, зростання вгору цілком здійсненно. Помідори, огірки, квасоля та багато інших культур люблять лазити по стелі. Помідори насправді можуть вирости до 3 метрів у висоту! Багаторівневі стелажі та вертикальні саджалки також є життєздатними варіантами. Вивчаючи вертикальне вирощування, обов’язково зверніть увагу на освітлення. Ви не хочете, щоб вертикальні конструкції кидали тінь на світлолюдні рослини. Розташуйте вертикальні структури навпроти пануючого світла, щоб запобігти затіненню навколишніх культур.

 

5. Поверніться до основ

Звичайно, фантастичні системи вентиляції, екологічний контроль та світломодулюючі кожухи можуть допомогти вам освоїти тепличне землеробство. Але не забувайте про основи. Почніть з високоякісного ґрунту і внесіть в нього органічні добрива. Мульчуйте посіви, щоб зберегти вологу. Огляньте рослини на наявність хвороб ПЕРЕД тим, як занести їх у теплицю. І що б ви не робили, уникайте токсичних пестицидів, які шкодять мікробіому вашого ґрунту. Пам’ятайте: те, що добре для них, добре і для вас.. Зосередьтеся на основах і подивіться, як ваш сад процвітає.

 

 

 

За допомогою цих простих порад ви будете готові підняти врожайність теплиці на новий рівень. Тож візьміть улюблені високоврожайні сорти… І будьте готові збирати врожай протягом усього року !