ua ru

Бізнес у власній теплиці, як заробляти з малої теплиці.

Якщо ви любитель садів і кілька років вирощуєте власний квітник або город, можливо, вам варто задуматися про створення невеликого парникового бізнесу . Ви навіть можете купити маленьку теплицю та доглядати у ній за дрібними деревами, що допоможе вам зберегти сад біля дому. Це може бути чудовим способом перетворити ваше хобі у професію.

Оскільки невеликі теплиці не надто дорогі, ви можете крок за кроком розвивати свій бізнес лише за допомогою невеликих інвестицій. Крім того, ніколи не було простіше знайти ресурси та інформацію для виробників продукції. Різні посібники в Інтернеті дадуть вам знати способи зменшення витрат на  утримання теплиці та маркетинг вашого бізнесу. У цьому невеликому посібнику ми розглянемо кілька важливих кроків, щоб відкрити ваш парниковий бізнес.

Дослідіть свій ринок

Перш за все, дуже важливо дослідити свою нішу на ринку, щоб забезпечити простір та потребу в іншому тепличному бізнесі. Вам слід подивитися на характеристики місцевого населення (вік, роботу, рівень доходу тощо) і порахувати, яке ваше прогнозоване зростання відповідно до попередніх та визначити конкурентів.

Планування посівів

Далі важливо з’ясувати тип сільськогосподарських культур, які ви хочете вирощувати, і врахувати те, що популярно у вашому регіоні. Хороший спосіб зробити це - переглянути галузеві журнали, щоб бути в курсі останніх галузевих тенденцій. Потім ви можете дослідити, які товари ваших конкурентів, щоб визначити будь-які ринкові можливості, які може заповнити ваш бізнес. Потім слід дослідити ідеальні умови вирощування, ґрунт та час посадки рослин, які ви хотіли б вирощувати. Планування розміру вашого бізнесу також має вирішальне значення. Таким чином, ви повинні розрахувати, яку кількість врожаю вам потрібно буде виростити, щоб отримати прибуток.

Дізнайтеся про регулювання

Дослідіть питання регулювання та зверніться до місцевої влади, щоб дізнатися правила, що регулюють вашу теплицю. Якщо ви розглядаєте органічні продукти, ваша земля повинна бути очищена від пестицидів щонайменше протягом трьох років. Вам також доведеться сертифікувати свою продукцію. Якщо ви збираєтесь придбати фермерську теплицю, переконайтесь, що у вас є люди із досвідом ведення такої комерційної діяльності.

Проектуйте та побудуйте свою теплицю

Після того, як ви отримали земельну ділянку, тепер вам слід  придбати свою теплицю. Якщо ви хочете зробити все просто, ви можете скористатися нашими послугами і отримати монтаж від наших спеціалістів. plastok є провідним інтернет -магазином теплиць на сьогодні в Україні. Ми  продаємо теплиці, а також велику цінність та величезний асортимент тепличних аксесуарів та запчастин за найвигіднішими цінами.

Придбайте насіння

Настав час придбати насіння у постачальників, згідно з вашим попереднім планом на основі ваших досліджень ринкових ям.

Маркетинг

Найкращий спосіб продати свій бізнес - це зв’язатися з колегами. Ви можете покращити утримання саду та дерев відвідавши ринки місцевих фермерів та зв’язавшись з місцевими бакалійниками, флористиками, підрядниками, розплідниками та фермерськими магазинами, щоб продати свою продукцію. Не забудьте відкрити веб -сайт та створити надійну присутність у соціальних мережах.