Каталог товарів
технічна труба

технічна труба

Ваше замовлення: технічна труба

*Ім’я:

*Телефон:

Коментар:

Будь-ласка, вкажіть Ваше ім’я та телефон, щоб ми змогли з Вами зв’язатися

Особливу категорію трубної продукції з поліетилену складають так звані технічні труби. Їх ключовою особливістю є використання в тих сферах, де немає певних вимог до рівня внутрішнього тиску в трубі, тому основні параметри вироби (мова тут йде по більшою мірою про товщину стінки труби) можуть бути довільними, що залежить від виробника.


Найбільш часто технічні труби з поліетилену використовуються для господарських потреб при монтажі безнапірної каналізації, створення безнапірних систем меліорації і систем поливу в тепличних господарствах, прокладці вентиляції, електричних мереж, а також кабелів зв'язку. В останніх двох випадках труба виступає в якості футляра, який захищає кабель або провід від негативного впливу зовнішніх факторів.


Ще одне основна відмінність технічних поліетиленових труб від інших видів трубної продукції - це матеріал, з якого вони виробляються. Всі технічні трубипроізводятся з вторинної сировини.
Разом з тим, принципових особливостей самого процесу виробництва технічні труби не мають, так випускаються вони на тих же лініях і часто з такими ж параметрами, що і звичайні водопровідні труби.
Діаметр технічних труб варіюється від 14 до 225 мм. Труби діаметром від 110 мм випускаються прямими відрізками довжиною до 12 метрів. При цьому, для з'єднання відрізків технічної труби можуть використовуватися розтрубні, механічні (компресійні) фітинги. Технічна труба 14-110 мм виробляється в бухтах по 50-200 м.п.Кольорові характеристики технічної поліетиленової труби залежать від кольору вторинної сировини, з якого вона проводиться, проте найчастіше випускаються такі труби в чорному або сірому кольорі.

Важливо також пам'ятати, що хоча і технічні поліетиленові труби, так само як і будь-які труби з поліетилену, виконують захисну функцію, при їх монтажі необхідно враховувати, що труба повинна бути ізольована від прямого впливу ультрафіолетового випромінювання, тобто вкопана в землю.

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг

Введіть код, вказаний на зображенні: