Каталог товарів
для водопостачання

для водопостачання

Ваше замовлення: для водопостачання

*Ім’я:

*Телефон:

Коментар:

Будь-ласка, вкажіть Ваше ім’я та телефон, щоб ми змогли з Вами зв’язатися

Поліетиленові труби напірні для холодного водопостачання та водовідведення застосовуються для будівництва та ремонту трубопроводів, що транспортують воду для господарського і питного водопостачання та водовідведення та інші рідкі та газоподібні речовини, до яких поліетилен хімічно стійкий.

 

Труби випускаються згідно ДСТУ Б В.2.7 -151 -2008 з поліетилену класу ПЕ 100, стандартним розмірним відношенням SDR 26 - SDR 11, номінальними діаметрами від 20 до 630 мм на основний робочий тиск 6, 8, 10, 12,5, 16 бар. Колір труб - синій або чорний з синіми маркувальними смугами. Труби, що випускаються в прямих відрізках, виробляються довжиною 12 м (або будь-який інший за погодженням із замовником). Труби, діаметром не більше 110 мм., виготовляються в бухтах від 50 до 200 м.п. 

 

До 110 діаметра включно, поліетиленові труби можуть з'єднуватися за допомогою механічних (компресійних) фітингів. Поліетиленові труби великих діаметрів з'єднуються переважно зварюванням встик, або за допомогою терморезисторних фітингів, що в свою чергу вимагає спеціального зварювального устаткування. Таке з'єднання є монолітним і вважається найбільш надійним, оскільки не має гумових кілець-ущільнювачів . Розрахунковий термін експлуатації труб згідно з ДСТУ Б В.2.7 -151 -2008 - 50 років.

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг

Введіть код, вказаний на зображенні: