Каталог товарів

Труби та фітинги

Поліетиленові труби напірні для холодного водопостачання та водовідведення застосовуються для б..
1.00 грн.
ТРУБИ ДЛЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ   Сьогодні все частіше використовують сучасні і надійні труби з ..
1.00 грн.
 ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ТРУБИ ЗАХИСНІ ДЛЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ    Поліетилен - якісна альтерн..
1.00 грн.
Особливу категорію трубної продукції з поліетилену складають так звані технічні труби. Їх ключо..
1.00 грн.
СИГНАЛЬНА СТРІЧКА Під час проведення ремонтних робіт, щоб уникнути нещасних випадків, небезпечних..
1.00 грн.
Труби та фітинги

         

 

 

  Мабуть, важко сьогодні уявити сучасні інженерні споруди без складних систем водопостачання та водовідведення. Вони забезпечують водою різноманітні промислові, житлові та комунальні об'єкти. Система водопостачання повинна бути надійною, а матеріали, які використовуються для її виготовлення, - рентабельними та довговічними. Цим двом критеріям повністю відповідають пластикові водопровідні труби. Ціна такого розхідного матеріалу відносно невисока у порівнянні з трубами із інших матеріалів, а термін служби достатньо великий. При дотриманні режиму використання, який рекомендує виробник, експлуатаційний термін становить 50 років і більше. Поговоримо детальніше про різновиди труб та особливості їхнього використання.
            Для систем напірної каналізації, трубопроводів місцевого значення, систем меліорації для ремонту чи будівництва інженерних об'єктів широко використовуються поліетиленові напірні водопровідні труби. При дотриманні норм експлуатації (режим тиску, встановлений виробником, та максимальна температура 40°С) термін використання такої каналізаційної або водопровідної системи становить 50 років.

            Каналізаційні напірні труби використовуються для облаштування напірних каналізаційних чи колекторних систем. Матеріалом для труб служить поліетилен низького тиску з підвищеною міцністю. Кожен вид продукції є сертифікованим та має необхідні документи, що засвідчують його відповідність стандартам та підтверджують проходження лабораторного випробування. Діаметр каналізаційних труб - до 630 мм, робочий тиск - до 10 атм. Труби діаметром до 110 мм зберігають в мотках, а товстіші за 110 мм - нарізають відрізками по 13 м. Головними особливостями експлуатації таких труб є наступні пункти. По-перше, труби володіють прекрасними герметичними властивостями за умов високого тиску. По-друге, вони мають довгий термін служби. Період експлуатації поліетиленових каналізаційних труб становить 50 років. І мабуть найголовніше - ціна. У порівнянні з трубами із інших матеріалів, поліетиленові каналізаційні труби мають набагато нижчу ціну.

            Особливе місце серед всієї поліетиленової трубної продукції займають поліетиленові технічні труби. Такі труби можуть застосовуватись в сферах, де немає чітких вимог до рівня внутрішнього тиску в трубі, а тому товщина стінки труби може бути довільною (даний параметр залежить від виробника). Найчастіше поліетиленові технічні труби використовуються в господарських цілях для облаштування безнапірних інженерних споруд (безнапірні системи меліорації, системи поливу в теплицях та парниках, каналізаційні системи, кабелі зв'язку, електричні системи, вентиляція тощо). При встановленні електричних систем та кабелів зв'язку поліетиленові технічні труби виступають в якості короба, який вберігає провід від шкідливої дії факторів середовища.

Важливою відмінністю даного виду продукції є  те, що матеріал, з якого вони виготовлені, виготовляють з вторинної сировини.  

            Замовити і купити поліетиленові труби будь-якого виду Ви зможете в нашому інтернет магазині. Телефонуйте і запитуйте! Кваліфіковані продавці допоможуть Вам обрати необхідний товар зі списку товарів, та дадуть корисну пораду.