ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Площа

Теплиці Весняна

 

Наша компанія пропонує на український ринок теплиці "ВЕСНЯНА", а також весь спектр комплектуючих до них (профіль, притискні планки, стрічки, шайби, саморізи і т. п.)

НОВИНКА!

          Має ті ж характеристики, які притаманні традиційним теплицям, але відмінною рисою її є висока стійкість до снігових і вітрових навантажень, незалежно в якій зоні України вона встановлена ​​і при цьому її вартість значно нижче ніж на аналоги.

          Не менш важливим є те, що вона має мінімальний транспортний габарит і це дуже зручно при доставці її до споживача. Транспортування може здійснюватися будь-якими перевізниками (служби доставки) по всій країні і так як вона скомплектована дуже компактно - це не вимагає великих грошових витрат. Дуже популярні розміри теплиці «ВЕСНЯНА» ​​- 3 м х 4 м і 3 м х 6 м і поставляється в двох пачках. В одну з пачок укомплектовані кріплення і фурнітура.

         Каркас виготовлений з горячеоцинкованої профільної труби, яка має замкнутий контур. Роздрібна ціна такої труби на 25% нижче завдяки  труби - 15 мм - 15 мм. Жорсткість каркаса зберігається за рахунок шипів з'єднання основних вузлів каркаса теплиці (з'єднання стійок і арок). Сполучні шипи мають довжину відповідно до довжини з'єднювальних ними елементів.

          Збірка може проводитися самостійно - все просто і доступно. У комплект теплиці входять двері та кватирки в зібраному вигляді і вже навішені на коробку. При кріпленні прогонів до арок використовуються не хомути, а кутники.

Теплиця «ВЕСНЯНА» ​​розрахована для використання на присадибній ділянці або на дачі.

Це економ-варіант.

Недорога, міцна і компактна.

 

 


Сортування
На сторінку
Каркас теплиці Весняна 3х4х2 Каркас теплиці Весняна 3х4х2
Каркас теплиці Весняна 3х4х2
4600.00 грн
Порівняти
Каркас теплиці Весняна 3х6х2 Каркас теплиці Весняна 3х6х2
Каркас теплиці Весняна 3х6х2
5700.00 грн
Порівняти
Каркас теплиці Весняна 3х8х2 Каркас теплиці Весняна 3х8х2
Каркас теплиці Весняна 3х8х2
6900.00 грн
Порівняти
Каркас теплиці Весняна 3х10х2 Каркас теплиці Весняна 3х10х2
Каркас теплиці Весняна 3х10х2
8100.00 грн
Порівняти