Каталог товарів
Ціна
Розміри ШхДхВ
Тип каркасу

Теплиці Козачка

Теплиці Козачка

На ринку України теплиця «Козачка» з'явилася в 2018 році.

НОВИНКА!

          Має ті ж характеристики, які притаманні традиційним теплицям, але відмінною рисою її є висока стійкість до снігових і вітрових навантажень, незалежно в якій зоні України вона встановлена ​​і при цьому її вартість значно нижче ніж на аналоги.

          Не менш важливим є те, що вона має мінімальний транспортний габарит і це дуже зручно при доставці її до споживача. Транспортування може здійснюватися будь-якими перевізниками (служби доставки) по всій країні і так як вона скомплектована дуже компактно - це не вимагає великих грошових витрат. Дуже популярні розміри теплиці «КОЗАЧКА» ​​- 3 м х 4 м і 3 м х 6 м і поставляється в двох пачках. В одну з пачок укомплектовані кріплення і фурнітура.

         Каркас виготовлений з горячеоцинкованої профільної труби, яка має замкнутий контур. Роздрібна ціна такої труби на 25% нижче завдяки  труби - 15 мм - 15 мм. Жорсткість каркаса зберігається за рахунок шипів з'єднання основних вузлів каркаса теплиці (з'єднання стійок і арок). Сполучні шипи мають довжину відповідно до довжини з'єднювальних ними елементів.

          Збірка може проводитися самостійно - все просто і доступно. У комплект теплиці входять двері та кватирки в зібраному вигляді і вже навішені на коробку. При кріпленні прогонів до арок використовуються не хомути, а кутники.

Теплиця «КОЗАЧКА» ​​розрахована для використання на присадибній ділянці або на дачі.

Це економ-варіант.

Недорога, міцна і компактна.

Подробнее...

Відображати:
Сортування