ua ru
Фільтр
Ціна
- грн.
Розміри ШхДхВ
Площа

Теплиці Козачка

На ринку України теплиця «Козачка» з'явилася в 2018 році. 

НОВИНКА!

          Має ті ж характеристики, які притаманні традиційним теплицям, але відмінною рисою її є висока стійкість до снігових і вітрових навантажень, незалежно в якій зоні України вона встановлена ​​і при цьому її вартість значно нижче ніж на аналоги.

          Не менш важливим є те, що вона має мінімальний транспортний габарит і це дуже зручно при доставці її до споживача. Транспортування може здійснюватися будь-якими перевізниками (служби доставки) по всій країні і так як вона скомплектована дуже компактно - це не вимагає великих грошових витрат. Дуже популярні розміри теплиці «КОЗАЧКА» ​​- 3 м х 4 м і 3 м х 6 м і поставляється в двох пачках. В одну з пачок укомплектовані кріплення і фурнітура.

         Каркас виготовлений з горячеоцинкованої профільної труби, яка має замкнутий контур. Роздрібна ціна такої труби на 25% нижче завдяки  труби - 15 мм - 15 мм. Жорсткість каркаса зберігається за рахунок шипів з'єднання основних вузлів каркаса теплиці (з'єднання стійок і арок). Сполучні шипи мають довжину відповідно до довжини з'єднювальних ними елементів.

          Збірка може проводитися самостійно - все просто і доступно. У комплект теплиці входять двері та кватирки в зібраному вигляді і вже навішені на коробку. При кріпленні прогонів до арок використовуються не хомути, а кутники.

Теплиця «КОЗАЧКА» ​​розрахована для використання на присадибній ділянці або на дачі.

Це економ-варіант.

Недорога, міцна і компактна.

Сортування
На сторінку
Каркас теплиці Козачка 3х4х2 Каркас теплиці Козачка 3х4х2
Каркас теплиці Козачка 3х4х2
4600.00 грн
Порівняти
Каркас теплиці Козачка 3х6х2 Каркас теплиці Козачка 3х6х2
Каркас теплиці Козачка 3х6х2
6000.00 грн
Порівняти
Каркас теплиці Козачка 3х8х2 Каркас теплиці Козачка 3х8х2
Каркас теплиці Козачка 3х8х2
7400.00 грн
Порівняти
Каркас теплиці Козачка 3х10х2 Каркас теплиці Козачка 3х10х2
Каркас теплиці Козачка 3х10х2
8800.00 грн
Порівняти