ua ru

Каркас теплиці під плівку підсилений 4х8х2,5м

Модель: 4-106
Наявність: В наявності
Відгуки (1)
7200.00 грн.
Доступні варіанти
Ціна з плівкою:
 

Теплиці з профілю "ОМЕГА"

 

Багато хто з дачників мріють про свою теплицю, яка б забезпечувала їх і їхніх  рідних свіжими, якісними овочами від травня до листопада. Але спочатку треба визначитися з розмірами теплиці, а, найголовніше, з якого матеріалу і яким методом вона буде виготовлена. Ще зовсім недавно для каркасу теплиці використовували алюмінієві труби, або дерев’яні бруски. Алюміній має здатність окислюватися під дією тепличного середовища, насиченого вологістю, а брускам від вологи теж властиво швидко псуватися. Конкурентоздатними каркасами для теплиць сьогодні є тепличні каркаси з профілю «ОМЕГА», що виготовляються з оцинкованої сталі.  Сталь міцніша від алюмінію, тому каркас має велику жорсткість, витримує пориви вітру. А цинкове покриття запобігає корозії і відповідно знищенню теплиці. Приходимо до висновку: найкращий варіант для виготовлення дачної теплиці – це каркас із «ОМЕГА» профілю і тришарова поліетиленова плівка. Замість плівки можна використати ще стільниковий полікарбонат, який прослужить вам набагато довше.

Тепличні каркаси виготовлені із профілю «ОМЕГА» є різних розмірів, вони легкі, закопуються  прямо в землю на глибину 25-30 см і не потребують додаткового фундаменту.

В комплекті: дуги – поперечні та поздовжні, дверцята, віконця та всі комплектуючі для зборки теплиці (гвинти, гайки, петлі, ручки).

Покриття теплиці  та термошайби до комплекту не входять. Але ми запропонуємо Вам великий вибір плівки, стільникового полікарбонату і набори різних термошайб.

Монтаж теплиці (відео)

    

  

Поради щодо виборі місця для установки теплиці

 

Теплиця під плівку 3х8м

Основні характеристики

Розміри ШхДхВ 4х8х2,5м
Площа 32м2
Тип каркасу підсилений омега подібний оцинкований сталевий профіль
Крок арок 60см
Товщина каркасу 0,70мм
В комплекті двері 1шт. + вікна 2шт.
Крок додаткової секції
Відгуки покупців
Олег

Чи можна замовити теплицю з плівкою товщиною 150мкм?

-------------------------------------------------------------------------

       Plast OK -> так можна.

19/05/2018
Олег

Чи можна замовити теплицю з плівкою товщиною 150мкм?

-------------------------------------------------------------------------

       Plast OK -> так можна.

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

З цим товаром купують