ua ru

Преимущества трёхслойной стабилизированной плёнки

Переваги тришарової стабілізованої плівки

 

Теплична тришарова плівка станом на сьогодні є одним із найпопулярніших матеріалів для облаштування теплиць та парників. Такий ажіотаж навколо цього матеріалу повністю виправданий, оскільки він виграє в аналогів за багатьма параметрами.

 

Розглянемо, які переваги має стабілізована тришарова плівка. По-перше, головною перевагою є структура, що забезпечує підвищену міцність матеріалу. Завдяки цьому Вам не доведеться непокоїтись про розриви, які можуть утворитись у місцях згинів. Плівка добре витримує температурні коливання та різку зміну погодних умов. Снігопади, вітри, зливи та град не зашкодять майбутньому врожаю.

 

Тришарова плівка також добре переносить механічну дію погодних чинників.
Окрім погодних явищ на городніх ділянках є інші фактори, що можуть зашкодити цілісності Вашої теплиці. Речовини, що застосовуються для того, щоб захистити рослину від шкідників чи для підживи коренів можуть негативно вплинути на матеріал оздоблення теплиці. Тришарова плівка має підвищену стійкість до впливу пестицидів та гербіцидів, застосування яких дуже розповсюджено серед широкої маси населення. У кожному з трьох шарів плівки містяться стабілізатори, які власне і відповідають за очікувану міцність та тривалий термін експлуатації плівки. Практика показує, що термін служби складає 6 сезонів і навіть більше. При такому тривалому використанні стає очевидною економія коштів. Ціна тришарової тепличної плівки Вас приємно здивує.

 

Кожен з трьох шарів має різну структуру і відповідає за певну характеристику плівки. Висока здатність до зварювання та підвищена міцність забезпечується спеціальним хімічним складом середнього шару плівки. Головний компонент даного шару, який власне і додає йому міцності, - лінійний пропілен. У внутрішньому шарі плівки містяться компоненти (антифогові домішки), що запобігають збиранню крапель води на її поверхні. Завдяки цим компонентам конденсат, утворений на поверхні, просто стікає з неї та не затримується на поверхні. Складовою всіх трьох шарів є світлостабілізуючі добавки, що збільшують термін служби плівки.

 

Варто зауважити, що плівка з антифоговим покриттям не є двосторонньою. Розмотуючи рулон потрібно бути уважним, щоб не переплутати лицьову та виворітну сторони. Зовнішня сторона плівки в рулоні є також зовнішньою стороною покрівлі теплиці. Цей факт є дуже важливим, оскільки саме внутрішній шар плівки містить антифогові домішки.