Каталог товарів
Ціна

Номерки

Номерки

У нашому інтернет магазині ви можете замовити номерні значки для гардеробів будь-якого стилю. Ми виготовляємо номерки із дерева, фанери, пластику та інших матеріалів. У вас є можливість придбати готові значки оптом або вроздріб, а також замовити виготовлення номерків за власним макетом та побажаннями.

Номерки виробляються шляхом лазерної або фрезерної обробки, шліфуються, опісля на них наносять потрібне покриття та фарбують. Зображення наносять на номерок шляхом трафаретного чи ультрафіолетового друку або з допомогою лазерного гравіювання.

Пропонуємо вам ознайомитися із видами номерків та вибрати потрібні:

  • Акрилові гардеробні значки. Це найпоширеніший вид номерків. Товщина кольорової акрилової заготівки становить, зазвичай, 3мм, хоча це не правило, а швидше стандарт, який можна легко змінити, наприклад, на прозорий акрил у 20мм завтовшки. Все залежить від ваших ідей.
  • Гардеробні номерки з двошарового пластику. Перевага таких виробів у їх зовнішньому вигляді і доступній ціні. Матеріал дає змогу зробити вироби «під золото» або «під срібло». Зображення ніколи не зітреться зномерка, а сам виріб прослужить вам стільки, скільки це буде потрібно.
  • Дерев’яні номерки. Це особливо естетичні вироби з екологічного матеріалу. Чудово підійдуть для стилізованих під дерево приміщень, закладів українського стилю, еко-компаній тощо. Ціна таких виробів відповідає якості.
  • Номерки з фанери. Ці номерні значки дешевші, аніж дерев’яні, тому це оптимальна альтернатива дереву. До того ж номеркам із такого матеріалу також можна надати привабливого вигляду.

Гардеробні номерки – незамінна річ для закладів з гардеробами. Так ваші відвідувачі впевняться у тому, що їх одяг знаходиться у надійному місці і його швидко повернуть, тільки глянувши на номерок. Окрім цього, це ще й безпосередній зв’язок між відвідувачем і закладом, тому так важливо, щоб номерок не викликав у когось відразу через неохайність чи посередню якість.

Номерок деякий час знаходитиметься у вашого клієнта, і він, звичайно, несвідомо огляне його. Тож це ще й чудовий засіб привернення уваги до відповідної компанії (наприклад, зображення логотипу) чи розміщення реклами. А, приєднавши до номерка спеціальне кільце, ви отримаєте брелок для ключів.

Замовте номерки в нашому інтернет магазині і впевніться в їх відмінній якості. У нас ви можете придбати вироби за доступними цінами і залишитися задоволеними покупкою.

Подробнее...

Відображати:
Сортування
Номерки для гардероба - білі Матеріал виготовлення: акрил молочний 3 мм Нанесення цифр: трафаретний ..
470.00 грн.
Номерки для гардероба - червоний Матеріал виготовлення: акрил 3 мм Нанесення цифр: трафаретний дру..
680.00 грн.
Номерки для гардероба - чорний Матеріал виготовлення: акрил 3 мм Нанесення цифр: трафаретний друк, ч..
690.00 грн.
Номерки для гардероба - білий Матеріал виготовлення: акрил 3 мм Нанесення цифр: трафаретний друк, чо..
500.00 грн.
Номерки для гардероба - білі Матеріал виготовлення: акрил молочний 3 мм Нанесення цифр: трафаретний ..
900.00 грн.