Фільтр
Ціна
- грн.

Монетниці

Монетниця – це спеціальна ємкість для дрібних грошей, яка виконує три основні функції:

  • Зручність грошового обміну.Монетниці організовують зручну оплату товару чи послуг і видачу решти, дозволяють сконцентрувати увагу покупця.
  • Дизайн. Стиль приміщення включає і такі дрібниці, як монетниці, тримачі, підставки... Продуманий вид цих предметів може оптимістично впливати на імідж закладу.
  • Реклама. Монетниці завжди знаходяться на помітному місці і кожен покупець чи відвідувач закладу несвідомо звертає на них увагу. Тож це ефективний спосіб розміщення реклами. 

Монетниці широко використовуються у магазинах, супермаркетах, кафетеріях, кіосках, навіть на ринках та у торгівельних палатках. Вироби можуть бути різної форми, простими чи оздобленими, з тримачами реклами або однокомпонентними (у такому випадку реклама наноситься на самоклейку у монетниці).

У нас ви можете замовити монетниці оптом чи вроздріб

Інтернет магазин Plastok пропонує якісні пластикові монетниці надійних виробників.

Монетниці Optima − оптимальний вибір для торгівлі в магазинах та реклами продукції. Ємкість складається з двох частин: власне монетниці і тримача реклами (підходить для аркушів розміром 153 х153 мм). Пластик, із якого виготовлений виріб, міцний і довговічний.

Також ви можете придбати у нас монетниці MiniMax, Rondo та ін, замовити друк рекламних аркушів для вказаних монетниць.

Замовити монетниці оптом ви чи вроздріб ви можете у нашому інтернет магазині, будьте впевненими в їхякості. Також ми виготовляємо монетниці за вашим макетом чи особливими побажаннями. У нас вигідні ціни і швидка доставка.

Сортування
На сторінку
Монетниця «Optima» Монетниця «Optima»
Монетниця «Optima»
140.00 грн
Порівняти