Каталог товарів

Бейджи

Бейджи

ЗАМОВИТИ БЕЙДЖІ З ДЕРЕВА, АКРИЛУ, МЕТАЛУ

Бейдж – універсальний засіб ідентифікації компанії і її представників, своєрідна візитна картка, яка завжди перед очима. Часто це обов’язковий елемент одягу працівників великих організацій, а також необхідний реквізит важливих зустрічей, семінарів, презентацій та інших заходів. Важливе значення бейджів  полягає у їхньому призначенні:

  • Бейджі надають потрібну інформацію про представника компанії чи організаторів заходу;
  • Дозволяють швидко знайти потрібну людину і звернутися до неї на ім’я;
  • Допомагають познайомитися і підтримувати бесіду.

Дизайн бейджів повинен бути максимально простим, але й упізнаваним. Головне завдання дизайну – легке читання та сприйняття інформації на значку. Не менш важливим є, власне, стиль виробів, адже все це формує перше враження про компанію.

Ми створюємо бейджі  будь-якої складності, із різного матеріалу (дерево, метал, пластик) і зручними способами кріплення. Кожен вид бейджів має свої переваги і особливості. Ознайомтеся з основними із них і оберіть бейджі, які підходять саме вам.

Бейджі зі змінною панеллю

Такі бейджі прості та універсальні. Ви можете обрати колір та розмір корпусу, до якого кріпитиметься змінна вкладка з потрібною інформацією. При потребі текст можна легко змінити на актуальні дані. Такий вид бейджів широко використовується у європейських країнах.

 

Дерев’яні бейджі

Дерев’яні бейджики виготовляються шляхом лазерного гравіювання і вирізання. Такі вироби безпечні для екології і дуже естетичні. Вони підійдуть для особливої атмосфери ресторанів у «дерев’яному» стилі, саун, еко-організацій тощо.

 

 

Бейжі  з акрилу

Це акрилові заготівки у 3 міліметри завтовшки. Інформація наноситься на виріб шляхом трафаретного друку, лазерного гравіювання чи з допомогою вінілових наклейок.  Акрил – довговічний і екологічний матеріал, тому такі бейджі при правильному зберіганні прослужать вам довго. Колір, розмір і форма заготовок залежать від ваших побажань.

 

Бейджі із двошарового пластику

Зазвичай, для виготовлення такого виду бейджів використовується матовий або глянцевий пластик, що напередодні пройшов лазерну чи фрезерну обробку. Вироби мають знімний елемент для розміщення інформації. Перевагою таких бейджів є їхня ціна та якість, яка не поступається металевим виробам.

 

Бейдж-карта

Простий і доступний варіант, для якого можна підібрати особливий дизайн. Розмір таких бейджів, зазвичай, становить 86х54мм.

 

Також ви можете обрати спосіб кріплення бейджів.

  • З допомогою магніту;
  • З допомогою шпильки;
  • З допомогою кліпси.

Навіть такі незначні деталі, як бейджі, можуть дещо розказати про вас та вашу компанію, представити ваш імідж, фірмовий стиль і готовність спілкуватися із клієнтами чи партнерами.

Замовте бейджі у нашому інтернет-магазині і будьте впевнені у якості виробів!

Подробнее...

Відображати:
Сортування