ua ru

Термошайба поліпропіленова в кольорі

Модель: 4-006
Наявність: В наявності
Відгуки (0)
5.80 грн. / шт.

ТЕРМОШАЙБИ

 

Важливим етапом  створення конструкції з використанням полікарбонату (стільникового та моноліту) - є вибір комплектуючих матеріалів, від яких залежить міцність та довговічність самої конструкції. Необхідно знати як кріпити, з яких матеріалів вони виготовлені, в яких випадках використовувати.

Для монтажу використовують: спеціальні профілі, алюмінієві кріпильні системи, гумові профілі або стрічки (для ущільнення), саморізні гвинти із шайбами, гумові прокладки. При монтажі панелей з полікарбонату необхідно  обов’язково дотримуватися  умов інструкції.

Необхідно нагадати, що при нагріванні  полімерний матеріал має властивість змінювати свій розмір. Полікарбонатний лист (4мм товщина) подовжується на 3мм на кожному метрі і збільшується  за шириною на 3.5 мм при стандартній ширині 2.1 м. Це призводить до  утворення прогалин , в які потраплятиме вода, порох, комахи.

 

Поліпропіленові шайби

 

Досить часто  для кріплення використовуютьсаморізи та  поліпропіленові шайби.

Вони  мають гарний вигляд, а ціна на них значно нижча, ніж шайби MACLORON.  Їх недолік – вони недовговічні і немають захисту від ультрафіолетового випромінювання. Їх використовують в середині приміщення або в затінку. Крім того, колір може відрізнятися від кольору полікарбонату.
 

 
Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

З цим товаром купують