ua ru

Лист бронзового стільникового полікарбонату 2.1х6м (POLICAM), 8мм

Модель: 1-118
Наявність: В наявності
Виробник: Policam
Відгуки (0)
4158.00 грн.
Доступні варіанти
Можливі розміри листа:

СТІЛЬНИКОВИЙ ПОЛІКАРБОНАТ  POLIKAM  (Турція)

Виготовляється  компанією "IsikPlastik" (Турція)  на основі сировини Makrolon фірми "Bayer" (Німеччина).                                                                                                       

Стільниковий полікарбонат POLICAM являє собою порожнисті панелі, в яких 2 або більше тонких шарів полікарбонату з'єднані поздовжніми ребрами жорсткості. Матеріал, з якого виготовляють панелі екструзивним  методом,  надає їм високої пластичності, міцності, ударостійкості. Листи мають тоненькі стінки  і досить малу вагу.

Стільниковий полікарбонат POLICAM відноситься до вогнетривких матеріалів (важкозаймистих, самозатухающих). Відповідно допустиме використання в широкому температурному режимі від -40°С до +120°С. Добре розсіює світло ( панелі «бронзового» кольору приглушають яскраве освітлення), має низький коефіцієнт тепловіддачі, якісну звукоізоляцію, стійкий до дії хімікатів  (води, слабких кислот, мастил, солей),  здатен піддаватися  згинанню в холодному стані, а великий формат листів дозволяє виготовляти  арочні та склепінчасті конструкції. Листи вкриті захисною плівкою, що запобігає пошкодженням  при  транспортуванні.  Не велика вага (від 0,83 до 1,7 кг / м2) дозволяє зменшити обсяг несучих конструкцій і значно полегшити монтаж.

Окрім цього листи вкриті захисним  шаром, що містить ультрафіолетові стабілізатори, які відповідно захищають від шкідливого випромінювання (слід звернути увагу на орієнтацію панелі при монтажі, тому що листи мають тільки односторонній захист від УФ-випромінювання). Проникнення інфрачервоного випромінювання  також мінімальне, тому тепло залишається всередині, створюючи «тепличний ефект», що є перевагою при використані цього матеріалу при склінні теплиць, оранжерей, зимових садів і т. і.Всі види панелей POLICAM (прозорі, матові, бронзові, сині, бірюзові, зелені) добре розсіюють світло, відображаючи промені від усіх поверхонь і мають такі стандартні розміри:  довжина – 6 м, ширина – 2.1 м, товщина – 4/6/8/10/16 мм. Термін служби стільникових листів POLICAM - 10 років. 

Застосовується при виготовленні теплиць, козирків, дахів над альтанками, перегородок, огорож,  при склінні зупинок, телефонних будок, пішохідних галерей, шумоізоляційних екранів, вивісок, рекламних щитів, світлової реклами, оформлення і дизайну інтер’єрів дверних прорізів, офісних перегородок

Необхідно зауважити на основних властивостях стільникового полікарбонату POLICAM:

- Відмінна світлопроникність;

- Висока ударостійкість;

- Підвищена термо- і теплостійкість;

- Міцність на розрив і вигин;

- Висока пожежостійкість;

- Термопластичность;

- Відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості;

- Довговічність.

Стільниковий полікарбонат POLICAM позитивно проявив себе в наших кліматичних умовах, чим заслужив довіру безлічі покупців, які зрозуміли, що найоптимальнішим варіантом є металеві навіси з полікарбонату – недорогі, витривалі та довгострокові у користуванні і підходять як для невеликих навісів, так і для великих площ покриття. 

 

Наші роботи з полікарбонату

Основні характеристики

Розмір листа 2,1 х 6м (12,6 м.кв.), 2,1 х 12м (25,2 м.кв.)
Товщина 8мм
Вага 1,5 кг/м2
Країна виробник Туреччина
Гарантія 10 років
Відгуки покупців

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

Відгуків немає, станьте першим коментатором!

Написати відгук

Рейтинг: Погано Відмінно

З цим товаром купують

Стрічка герметизуюча  4 - 8мм, 1м.п
Стрічка герметизуюча 4 - 8мм, 1м.п
9.00 грн / м.п.
Порівняти
Стрічка перфорована 4 - 8мм, 1 м.п
Стрічка перфорована 4 - 8мм, 1 м.п
26.00 грн / м.п.
Порівняти